| raisssa a întrebat:

In ultimul timp nu ma mai regasesec in nimic, iar cand incerc sa descopar motive care sa ma faca sa zambesc nu gasesc, si simt ca as vrea sa adorm adanc sa nu ma mai trezesc, sa nu mai simt nimic, sa nu ma mai simt ipocrita cand ii privesc pe ceilalti in ochi, in special pe ellaughingnu va intreb ce sa fac, va intreb ce sa nu fac?laughing))

Răspuns Câştigător
| Zuzaaa a răspuns:

Nu te omori! laughing asa un cunoscut de al meu a avut o prietena la servici care avea o fata de 20 si ceva de ani. si avea un iubit, si s-a despartit de el straight face si s`a sinuciswinking nu glumesc laughing tu sa nu o faci!
asa...pai daca vrei un sfat smug razbunate fatawinking laughing))fai ciuda ca s-a despartit de cine nu trebuiawinking

poate nu am inteles bine din cauza unui baiat te`ai suparat da?!

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai ce sa nu faci...nu stiu ce sa nu faci, dr am sa iti spun cfe sa faci:sa privesti la toate lucrurile frumoase care te inconjoara, incearca sa vezi parte plina a paharului, fa ceea ce iti place, exista mii de motive pentru care sa zambesti, crede-ma! Bucura-te pentru fiecare secunda din viata ta si multumeste-te cu ce ai, altii nu au nici atat, altii sufera de mii de ori mai mult ca tine, nu trebuie sa mimezi un zambet fals, pur si simplu sa iti colorezi viata cu diferite activitati placute, sa gandesti mereu pozitiv si sa lasi tot ce e rau si trist deoparte, uite eu zambesc cand privesc cerul senin sau cand vad cum ninge, sau cand privesc natura cat de de frumoasa, zambesc cand stiu ca sunt sanatoasa si am o familie frumoasa, si multe altele!

| JeSa a răspuns:

Nu gândi negativ!tongue

| ffy a răspuns:

Da probabil e smenul asta de iarna si esti asa plictisita ca na vara mai aveai unde sa iesi ...In leg cu "el"cand il vezi fa si tu misto de ellaughingsi uita-l. bft:*

| raisssa explică:

Ms zuzaa laughing

| mayli_9074 a răspuns:

Ceva nu e in regula in viata ta si trebuie facuta o schimbare dar incearca sa fii optimista gandeste-te ca de tine depinde totul fericirea este in palmele tale trebuie doar s-o vezi si nu uita ca acolo sus cineva ne iubeste. Eu iti doresc tot binele din lume.