| baby_4423 a întrebat:

Inainte ca sa ma duc la scoala, ma doare burta si cand il vad pe baiatul pe carel plac numai pot sa mananc ce e?

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Fluturi in stomac big grin

| simiiii a răspuns:

Heiii! hii hiiii love struck day dreaming esti indragOostitaa love struck waa ke dulke day dreaminghee heekiss fluturashi in stomakel` sigh adoleshkentza asta no talking love struck

| Alex0194 a răspuns:

You are in love!

| ELLSSA a răspuns:

Durerea de stomac este data si de o emotie puternica.
Dar nu-ti inteleg lipsa poftei de mancare, atunci cand e in fata ochilor tai.
Oare sa din cauza fluturasilor din stomac? Frumos ceea ce simti tu...

| myha a răspuns:

Esti indragostita de el. :d
Fluturii in stomac circulalaughing

| Ctrl a răspuns:

Loveeeeeeeeeeeeeeeeee.