| renatyk14 a întrebat:

Inainte de avea relatii sexuale cu prietena ea imi spune ca e virgina, dupa ce am avut relatii nu ea curs singe, si ne cretam mult acum dela asta, e posibil asa ceva?

Răspuns Câştigător
| AmNevoieDeAJUTOR a răspuns:

E posib in cazul meu tot asa a fost nu a curs singe doar putin insa se cuoaste cind fata e virgina deoare cu greu si e foarde dureros acest moment, fii alaturi de ea si ai putia chiar sa-ti cer scuze imi imaginez prin ce trece biata fata, ai incredere in ea ca tie ti-a dat acest moment unic din viata ei...SUCCES SI NU VA CERTATI CI IUBITIVA

7 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Nu va certati din acest motiv, saraca fata ce trebuie sa simta. Pai da sa-ti explic, la diferite persoane organismul este diferit. La unele fete himenul poate sa fie mai elastic, din aceasta cauza la dezvirginare ele nu au dureri. La altele poate sa nu le curga singe, este perfect normal, nu este vreo boala sau ceva. Mai sint cazuri cind li se rupe fortat himenul din cauza practicarii unor sporturi. Deci daca am fost clara, mai intreab-o odata linistit pe prietena ta daca a fost sau nu o problema anterioara, daca a durut-o sau nu, si aduti aminte de ce am scris euwinking

| consiliera a răspuns:

Se poate sa fi fost"virgina".Dar nu cred ca virgina.Tu ai simtit-o?

| *Lyttle.me* a răspuns:

Buna!
Nu va mai certati! motiv prostesc.
Sunt fete la care nu le curge sange si daca gresesc sau nu depinde de himenul fiecareia. daca e subtire sau elastic, la unele curge sange la unele nu.

| ByaSimpleGirl a răspuns:

Pai poate te-a mintit si nu mai e virgina sau ai lasat-o insarcinatawinking

| alliss a răspuns:

Inseamna ca nu ai incredere in ea. e clar laughingNici mie nu mi-a curs. Unii baieti sunt BATUTI IN CAP CU PARUUU straight face Si o tin pe a lor ca trebuie sa curga sange. straight face sunteti fantastici sa-mi trag palme straight face

| malishka93 a răspuns:

Sincer e posibil,, in asa situatie ma fost cu prietenul meu...eram virgina cind am facut prima data dragoste cu el si nu a curs singe.doara asa parca un pic,, o pikatura nish nu se poate numi singe! tot nu ma credea dar i-am jurat ca am fost numa a lui si a lui voi fi numa! Trebuie sa ai incredere in prietena ta.-am mai auzit asa cazuri! succes

| opium a răspuns:

Ai cucul prea mic ca sa forteze himenul happy
laughing