| alyutzzu a întrebat:

Inainte de revelion m-am cuplat cu un tip iarcand a inceput scoala el nu a mai vrut sa fie cu mine nu stiu din ce motiv si sa cuplat cu alta. Dar vreau sa fiu din nou cu e l ce sa fac adic pe mess vb destul de mult imi tirmite mereu :X:*. si nu stiu ce sa fac ca sa fiu din nou cu el.va rogg hellpbig grin

2 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Gresesti ca faci asa. daca simte ca nu mai poti dupa el te va juca cum vrea.ce, nu mai sunt baieti? fa te indiferenta cateva zile si vezi daca il afecteaza

| sMotionless a răspuns:

Vorba lui misu__daca te ti de el o sa profite si__te va juca pe degete, inceatca sa afli mai multe despre el despre fostele lui pr.