| Patricia6667 a întrebat:

Înca am dureri la sex ce să fac?
Ma doare foarte tare cand fac cu iubitul meu

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate ar trebui sa mergi la medic

| Violleta2022 a răspuns:

Pune-l sa invete si chiar sa-ti faca un PRELUDIU foarte-foarte bun, ca atunci nu doare deloc si chiar simti placere.

| mihai69 a răspuns:

Mergi la medicul ginecolog.

| Madaxo97 a răspuns:

Te exciți suficient? Dacă nu, folosește un lubrifiant. Poate nu te relaxezi cum trebuie și stai prea încordată și rigidă, lasă-te dusă de val, relaxează-te si spune-i iubitului tău să o ia mai ușor, să penetreze puțin cate puțin. Esti la început cu sexul? Dezvirginarea și primele 3-6 contacte ar putea să mai doară, e normal. Ar mai fi posibilitatea să aibă el penisul prea mare pentru vaginul tău, și de aia simți durere

| Marius22222222222 a răspuns:

Sunteti la primele dati?

| FindMyName a răspuns:

Daca preludiul nu a fost facut prea bine, vei simții durere.
daca nu e asta, ai putea merge la un ginecolog sa vezi cam ce probleme ai, daca ai, si sa le tratezi