| andreikol a întrebat:

Inca ma gandesc la motanel si imi vine sa plang crying
Ce sa fac?
plz help me! sad

funda!

scuze categoria sad

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa cauti un catsel!
daca dai apelative din astea, si ne spui noua crezi ca devii mai interesanta? nu! puteai sa spui pur si simplu ca te-ai despartsit de iubitul tau, ca altfel eu intseleg ca ti-ai pierdut pisica.si daca plangi ce rezolvi? cauta altul, fii fericita ca doar o viata ai! si tu o irosesti plangand? nu stiu catsi ani ai, dar ar trebui sa te gandesti la asta.happy

| Libelle a răspuns:

Motanelrolling on the floor

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Găseşte altul la fel de drăguţ pe care să îl păstrezi.

| elasexygagica a răspuns:

S-o impuscat motanelul din poza?sad de aia plangi si zici ca ti dor de el?sad

| thereforyou a răspuns:

Eu zic sa te dai batuta, nu are rost sa-ti continui viata fara pisica ta.

| zuzu a răspuns:

thinking iatsi altulhappy

| RoxAnana a răspuns:

Si cine e motanel?

| andreikol explică:

Nu era iubitul meu, era animalul meu de companie, aveam o pisica, mai exact un motan

| NoBoDy_9430 a răspuns:

Asa am si eu un motanel. E frumos, cu ochi albastrii.
Cand face prostii ii dau cu un papuc dupa ceafa...big grin
I-ati altultongue