| noname_4196 a întrebat:

Inca o intrebare : la o zi dupa contactul sexul am simtit dureri in partea stanga un pic mai in sus de inghinali. Nu stiu care este cauza durerea nu este mare dar ma sperie. Imi puteti spune ce este? Sau ce ar putea fi?

P. S : nu urmeaza perioada ciclului menstrual.

Multumesc!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exista doua posibilitati: ai facut o intindere de la efort si atunci durerea va disparea in maxim 36 de or sau ai o problema genitala care a fost agravata de contactul sexual (rana pe col, infectie, chisturi ovariene). daca durerea nu dispare in 2 zile de la contactul sexual, trebuie sa te vada un ginecolog.

| anca13 a răspuns:

Consulta un medic. cel mai binewinking

| bianca_1157 a răspuns:

Buna, cam asa mi s-a intamplat si mie pana am depistat ca de vina sunt chisturile ovariene, ca sa fii sigura pe tine consulta un medic ginecolog, multa sanatate

| ady90 a răspuns:

Ancutzamicutza are dreptate... un medic are fi cel mai sigur...

| totem a răspuns:

Esti clona lui NOname sau esti chiar NOname? fara discutie, mergi la medic, orice alt raspuns, chiar si al lui NOname, e inutil in cazul asta.