| Eduard619 a întrebat:

Inca o intrebare stupida laughing) cum cuceresc o fata care e mai distrata de felul ei big grin P.S. as vrea sa o fac sa se simta bine cand ii fac complimente nu sa rada ca de obicei big grin

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

Fi tu insuti frate. Fi relaxat si incearca tot timpul sa ii acorzi atentie. Zici ca e distrata? Eh, incearca sa te distrezi si sa o impresionezi prin lucruri marunte care stii sigur ca au un impact puternic asupra ei.O seara faina!

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai daca e distrata, relaxata, un sarut nu o va deranja prea tare si poate o va face putin serioasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flutură-i o bacnotă de 100 de lei în faţă, o vei cuceri garantat.

| Fernando9Torres a răspuns:

Ba,daca o sa cauti pe net nu o sa gasesti deoarece noi(poate aia care te cunosc, da) nu te cunostem pe tine si nici pe ea si nu stim ce va place si ce nu. Bunicii tai unde au cautat "tehnici de agatare"? ori l-au intrebat pe Iliescu? Un sfat bun? cel a lui #Ancient e bun! glm, intra in discutie cu ea...pas cu pas si o sa ai ce vrei, dar nu mai cauta sfaturi pe net ci intreaba o persoana mai "experimentate"in realitate!

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Pai fa si tu ca ea.sarut-o si apoi deviaza subiectul, invit-o la un suc dar discuta depre ceva banal.O sa se intrebe ce e cu tine si va fi mai atenta.

| LauraSauLura a răspuns:

Fi tu însuți happy razi cu ea, zi lucruri ciudate despre tine și după zi "sau poate ca nu " happy oricum, RAZI laughing