| anab2 a întrebat:

Incerc sa il evit cat pot de mult iar el face orice ca sa fie in jurul meu. Nu stiu ce sa mai cred. Ajutati-ma va rog!

Nu am de gand sa ma bag in relatia lui.

http://www.tpu.ro/......-sex-buna/

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l intrebi cum te poti apropia de un baiat. Baga-l in friendzone. laughing

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Spune-i clar si raspicat : *** off!
Poate baiatul nu intelege aluziile tale si nu se prinde ca vrei sa il eviti. Poate are nevoie de o palma peste ceafa si un sut in fund (nu la propriu - logic).
Deci daca chiar vrei sa scapi de el si de povara asta, ii spui clar si raspicat in fata sa te lase in pace.

| SorinTudor a răspuns:

Stai de vorba cu el si explca-i ca nu se poate ca iti place de alt baiat cu care incerci sa te combini (chiar daca nu e asa) dar macar scapi de asta

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Spune-i face to face ca nu-l vrei, in nici un fel in preajma ta. Poti lua legatura si cu parintii lui, explicandu-le deranjul ce ti-l provoaca.