| georgiianaGeo a întrebat:

Indiferenta sau sa-i arati ca-l placi?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Indiferenta.

| auroraa a răspuns:

Pai sigur ca-i arati ca-l placi, iar daca nu merge nici asa poti chiar sa i-o spui in fata happy insa este mai greu in cazul in care iubesti aceasta persoana... daca el este indiferent mai bine arata-i

| aurora50scumpika a răspuns:

Jumatate din amandoua,,nici indiferenta dar nici prea... pur si simplu uneori fa-te ca nu l vezi iar alte ori trage-i cate o privire din aia,doboratoare,,eu asa fac si niciodata nu mi-a parut rau adica,daca el nu vrea nimic cu tine o sa-ti fie indiferent sau pur si simplu dupa ce a observat ca il placi te evita, sau daca dupa te priveste cate chesti, ba chiar te baga in seama e suuper.deci aman2,, optiuni

| LoveDee03 a răspuns:

Arata-i ca il placi,dar cel mai bine ai fi indiferenta deoarece daca tu il placi si el nu,degeaba toata munca ta,am patit asa ceva si este foarte dureros,si am invatat sa nu imi mai pese,sa fiu indiferenta, daca ma place ma va aborda el, de ce sa ma strofoc eu pentru cineva care nici nu merita?
Succes!

| GregHouse a răspuns:

Depinde. Ce vrei de la el?

| CristinaPaula a răspuns:

Parerea mea... Cel mai bine e sa-i arati. Prin indiferenta poate el nu isi da seama, dar daca ii arati acest lucru ai mai multe sanse. Si ca sa nu iti pierzi timpul poti sa ii zici direct ca il placi si sa vezi ce zice.

| Yummi a răspuns:

La inceput arata-i ca il placi, dar dupa fii infiferenta.Asa lui ii va fi frica sa nu te piarda