| anonim_4396 a întrebat:

Interpretati va rog urmatorul videoclip. http://www.youtube.com/watch?v=iIR3gmgIX0w ce intelegeti voi din el? ce vrea sa-mi transmita persoana care mi l-a trimis? app credeti ca un baiat poate iubi 2 fete in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu iubeste decat una... Si pe aceea o vede mereu... Din cauza asta se supara cealalta. Si-o doreste enorm, necunoscand-o, de fapt. Cine ti-a trimis mesajul asta ori a vrut sa impartaseasca cu tine o melodie frumoasa, ori a vrut sa-ti dea ceva de inteles.
De iubit poti iubi mai multe - nu in acelasi fel, nu cu aceiasi intensitate... Dar unii cred ca iubesc si sunt indecisi in privinta sentimentelor lor. Uneori nu se multumesc cu un singur partener - de asta multi isi inseala prietenele sau sotiile. Oricum daca sunt intre doua nu pot sa iubeasca sincer pe nici una, parerea mea.
In videoclip se pare, insa, ca si fata ii raspunde la sentimente si ea l-a remarcat... Cine stie, poate era iubirea la prima vedere.

1 răspuns:
| want2bMajestic a răspuns:

De acord cu rroxi43