| Coozeman a întrebat:

Intr-o partida de sex cine se simte mai bine barbatul sau femeia! Funda!happybig grin

Răspuns Câştigător
| georgiana_1403 a răspuns:

Daca stiu amandoi cum sa se comporte pot sa se simta amandoi la fel de bine. cred ca intr-o partida de sex femeia trebuie sa faca in asa fel incat barbatul sa se simta cat mai bine, iar barbatul trebuie sa faca in asa fel incat sa se simta femeia cat mai bine si asa se vor simti amandoi bine. asta doar daca nu se gandeste fiecare doar la placerea lui.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cine ajunge mai repede la orgasm ramane satisfacut mai mult de actul sexual.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Barbatul are mai mereu orgasm la ejaculare, dar o femeie, daca nu este ''iubita'' corect abia daca simte ceva.

| MMihai a răspuns:

Eu parcă am mai răspuns la întrebarea asta! femeia! Dacă nu mă crezi, citește în cărți de sexologie privind graficul funcției intensitate a plăcerii sexuale, ca funcție de timp, la femei și la bărbați.

| tyana a răspuns:

Preferabil ar fi ca amandoi sa se simt bine si daca se iubesc cu adevarat acest lucru se intampla in mod sigur!

| WooLove a răspuns:

Alex@ normal sid e drept este ambi sa se simta mai bine. tu ce preferi ca tu sa te simti mai bine sau ea? nu este normal ambii?!

| jasmine11 a răspuns:

Eu aici as spune ca depinde de baiat el daca face sex tot ejaculeaza si se simte bine in schimb fata trebuie sa fie satisfacuta numai asa poate avea un orgazm si asta e mai rar deci eu as spune ca baiatul ebig grin

| Mihaela_5801 a răspuns:

Ambii cred... :d

| Valentin333 a răspuns:

Amandoi

| remberfan a răspuns:

FEMEIA! la ea e mai emotionant si mai,, adanc" si de acea