| foxiandra a întrebat:

Intr-o pauza un baiat si-a dat jos bluza(la bustu gol)si a incercat sa ma i-a in brate cu multa pasiunedaca stiti ce inseamna asta va rog spuneti-mi nu pot sa imi dau seama daca el ma place sau nu

Răspuns Câştigător
| Roxana0606 a răspuns:

Da-l la jalea se vede ca nu gandeste.
Poate da te place dar tu nu trebuie sa-i arati ca-l placi.[ asa in caz de-l placi]
Ce crede el daca isi arata bustul si te ia in brate gata esti topita dupa el?
In locult tau i-as fi sters 2 de nu i-ar mai fi trebuit luat in brate cat traia.
Ce crede el ca toate fetele ii cat la picioare.

| foxiandra explică (pentru Roxana0606):

Multumesc,adevarul este ca il plac mult si daca te rog foarte frumos sa imi dai si niste sfaturi ai dat cel mai bun raspuns

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Inseamna ca e cel putin prost crescut!
Nu stiu daca te place sau nu,stiu doar ca-si permite cam multe si,ce-i mai grav,tu ii permiti cam multe!
Daca te place,sa gaseasca alt mod sa-si declare dragostea,ca il vad in stare, data viitoare, sa-si coboare si pantalonii si nu stiu cum vei reactiona!

| ghiCIne a răspuns:

Asta a fost pur si simplu o distractie de moment, n-are rost sa-ti faci iluzii. Crede-ma ca stiu ce zic!winking

| soul2soull a răspuns:

A vrut sa se dea mare in fata clasei... nu-ti trebuie oameni de genu asta

caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimi! ce intelegi tu prin multa pasiune? sunteti doar colegi de clasa/scoala... daca te viola, era tot o pasiune? unde este respectul pentru institutie, fata de cei din jur? de asta mergeti la scoala sa exersati noi"pasiuni" prostia cea mare e ca voi fetele va muiati repede in fata unor astfel de "demonstratii" si nu le dati peste nas, nu se face asa ceva intr-o institutie scolara, de aceia se intampla ce se vede pe televizor la stiri, cred ca mai multa decenta si seriozitate, nu ar strica din partea voastra fetelor, ce naiba nu mai avevti demnitate chiar de loc? ce a vrut sa demonstreze acel baietas? ca e cel mai tare din parcare? offf tare dati batai de cap tuturor generatia tanarastraight facestraight face

| MiHaItZa22 a răspuns:

E un... sa nu zic ce si nu se merita sa fi cu el asculata la mine e pe invers si s-ar putea sa fie si poponarlaughing si pe langa astea a vrut as se dea si mare

| Luchian7 a răspuns:

Ha halaughing u ai facut prostia de o povestesti pentru ca e pe invers la fel ca justin bieberlaughing