| anzhyno a întrebat:

Intr-o seara a venit prietena mea la mine...
S-a tot frecat cu vaginul de penisul meu si a inceput sa ma doare,am crezut ca doar sunt ft excitat si am erectie. Am observat mai tarziu ca s-a tras pielea in jos si inca este prinsa in ata, doar ca este belit.capul si ma doare foarte tare.am uitat sa mentionez ca am niste pungi cu lichid mult pe penis... Nu stiu ce sa fac...
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Faptul ca s-a tras pielea in jos este normal. O poti trage usor la loc daca te deranjeaza.
Pentru pungile cu lichid mult trebuie sa mergi la doctor. Te speli bine si nu are de ce sa iti fie rusine.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fii mai explicit.Nu se intelege practic nimic concret din cele scrise. Daca intr-adevar ti-au aparut acele pungi cu lichid, banuiesc ca pe gland (cap) ar fi cazul sa te prezinti la o consultatie medicala. Daca doresti un ajutor real incearca sa te exprimi mai inteligibil.

| darrio2007 a răspuns:

Ca sa-ti apara acele pungi s-a frecat zdravan.Sau ai luat ceva.Mergi la un medic.

| SKuLL909 a răspuns:

Daca problema cu pungile persista, mergi la medic. S-ar putea sa fie ceva nu foarte grav.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai acele pungi cu lichid pe penis, mergi de urgenta la un medic specialist in acest domeniu sa-ti spun ce boala ai si cum sa o tratezi.