| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o seara iesisem afara dar nu mai era nimeni decat un vecin mai mare ca mine cu vreo cativa ani, dar cam prostut de felul lui saracul, cred ca e bolnav
si cum sunt eu, ca as sta si singura numai sa stau seara afara m-am pus cu el la vorba
si am stat vreo 5 min, si mai vin 2 unu cu iubitasa... el fiind de altfel dragut... da nu imi place!, il intreba(el) pe vecinu meu,, ce faci cutarescu,,
si vecinu:pe afara nu ma vezi
eu pe baiatu alanul mai vazusem nici o data doar cu iubitasa eram prietena
si el ii zice lu vecinu',, cu gagica aa?,,
si vecinu,, eheh...as vrea eu,,
Cum adica?
adica stiu ca nimeni numi poate rezistahee hee dar nici chiar asa
adica. ne cunoastem de cand eram mici ne tachinam mereu...masa vb mereu cu maicamea cred ca sunt aproape neamuri (cununat/botezat, nu stiu)dar nu as putea vreodata sa am vreun sentiment pentru el sub nici o forma in nici un fel de mod de tip
cum sa-l fac sa ma uite sa nu ma placa?
a si baiatu ala tot ma impingea langa vecinu ala aproape ma baga in el, dar in acelasi timp se dadea si el la mine(iubitasa fiind o geloasa, totusi de data asta nu-i zicea nimic)oare vorbisera dinainte?
si am auzit cum i-a soptitlu vecinu',, vezi ca daca nu o iei mai repede o iau eu" deci cred ca facea toate astea ca sa il faca sa actioneze mai repede

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai auzit vreodata de indiferenta?
Ignora ce nu-ti place,treci pe langa,nu baga toate prostioarele in seama, vorbeste mai putin, nu socializa cu toata lumea...si vei avea langa tine exact persoanele care iti plac, intrusii nu vor mai avea nici un succes!

| Liquify a răspuns:

Vai laughing. Sunt mai mult ca sigura ca faceau doar glume intre ei. Iubitul meu face glume de genul de fata cu mine norocul lui ca eu stiu de gluma. Nu-ti face probleme nu cred ca are nici unul din ei intentii serioase cu tine.

| Allexaandraa a răspuns:

Te luau la mistolaughing dar daca tu nu te-ai prinshappyoh go on.

| looolliika a răspuns:

Poate erau doar niste glume happy

| alexandra12058894 a răspuns:

Exagerezi tongue
1. ''stiu ca nimeni nu-mi poare rezista'' te crezi cumva perfecta? miss ceva?
2. Baietii faceau niste glume si tu gata sari ca ei te plac. daca ai sti cati mi-au facut mie asa... laughing)
3. Lasa baiatu' in pace ca vorbesti de parca te-ar fi cerut in casatorie
4. Esti certata cu gramatica aa?

| noob a răspuns:

Mhm.Mhm.Mhm.Mhm.Mhm.Absolut!

| reniii23 a răspuns:

Sincer...exagerezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuu sigur nu erau glume... daca nu stiu eu de glums.atunci cine