| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o zi stăteam acasă și mă masturbam cu un dildo. Deodată a intrat mama in camera și m-am acoperit cu o pătura. Ea mi-a zis sa mă dau jos din pat. Aveam pe mine niste pantaloni mai largi pe mine și m-am ridicat cu dildo-ul in vagin.Am gemut puțin, dat nu mi-a spus nimic atunci
Crede-ti că s-a prins că mă masturbam?

10 răspunsuri:
| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Buna! eu cred ca nu si-a dat seama!

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur NU si-a dat seama, deoarece la fel de sigur ti-ar fi adresat cel putin cateva intrebari "nevinovate". laughing

| Chirichitumba a răspuns:

Te masturbez eu

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

Ce importanță are, dacă tot nu a comentat?!?
Pe viitor, încuie și tu ușa!

| Viitorulapropiat a răspuns:

Depinde,dar nu are importanta.Si pe mine m-a prins mama si trecut.Pana la urma face parte din viata fiecarui adolescent, lucruri pe care si ea le-a facut.

| SG1995 a răspuns:

Da, dar uite o chestie trăsnită, și maică-ta o face, se pare că după o anumită vârstă o femeie are mai multe șanse să se auto-satisfacă decât să fie satisfăcută de soț conform studiilor.
Pe mine m-a prins unchi-meu din partea mamei acum 4 ani și am fugit de-acasă. laughing rolling on the floor

| Mirela27 a răspuns:

Data viitoare incuie usa

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns:

Cand ajungi la o varsta inaintata este normal sa te masturbezi asta pana te casatoresti desigur dupa aia ar cam trebui sa scapi de obiceiul asta pentru ca nu vei mai avea nevoie vei avea un partener insa cu care sa faci sex dragoste cum vrei sa ii spui zici asa este ti-am zis spus la o anumita varsta inaintata hormonii din tine zic spun ca trebuie sa faci anumite lucruri la acea varsta ca de exemplu sa te masturbezi sau pot sa iti spuna zica schimba-ti sexul sau alte chestii de astea e ciudat dar daca hormonii doresc asta nu se pot opune sa stii nu au cum e imposibil ii controlezi destul de greu