| diavolita_4468 a întrebat:

Intrbare pentru fete si baieti. buna in clasa mea am un coleg super frumos.am auzit cu o zii inainte ca prietenii acelui coleg ca vorbesc ca lui ii place de mine si cu cateva zile in urma ma uitam la el si imi facea cu ochiul.nu stiu ce sa mai cred. voi credeti ca ma place

Răspuns Câştigător
| wtfnuexistainbazadedate a răspuns:

Normall cu te place! atunci de ce si-ar pierde timpul sa iti faaca cu ochiul rolling on the floor asta a sunat putin aiurea laughing) daca h u il placi... neah funda?happy