| anonim_4396 a întrebat:

Intreb si eu pe baieti : Cand ii faceti cunnilingus la femeie, nu va ganditi ca pe-acolo curge sange murdar ( chiar daca ea se spala), nu aveti in imagine acele zile cand ea este pe stop? Atunci cand ii faceti cunnilingus, nu gresiti cu limba sa dati si in zona anala?, tinand cont ca anusul este foarte aproape de zona vulvei

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

In primul rand nu-i poti face cunnilingus unui barbat, asa ca nu mai trebuia sa specifici la femei, in al doilea rand, barbatii sunt de doua tipuri:
1. Tipul de barbat care practica cunnilingus
2. Tipul de barbat care nu recunoaste ca practica
Intrebare:Tu din care categorie faci parte?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Gandeste-te doar ca tu pe-acolo ai iesit si copiii tot pe acolo iti vor iesi. Vei privi lucrurile intr-o perspectiva noua.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Gianinutza, unele chiar se spala. iar in timpul nasterii, sa stii, ca femeia pierde mult sange, exact din aceeasi sursa: uterul.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Eh draga/dragul meu de aceea exista apa. Daca prin aceasta metoda se poate ajunge mai repede la orgasm care o fi problema, mai ales atata timp cat amandoua le place?

Răspuns utilizator avertizat
| eugem35 a răspuns:

Esti dus rau mai esti si anonim ha ha ha. de unde esti mai ai frati acasa, esti praf tandari

| danutzsan a răspuns:

Dacă te gîndești mult pierzi trenul. Cea mai grea limbă este prima, dar după un pitzicato sau paso doble și tu și ea sunteți în al 27-lea cer.

| Robert5678 a răspuns:

Cand vei face sex, mirosul si aspectul te vor excita prea tare sa te mai gandesti la astfel de chestiilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este saptamana mare... mai du-te-n puii mei si linge pe cine vrei unde vrei si cand vrei raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate face cunnilingus si la barbat? rolling on the floor)))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingnebuno da cand o ajunge unu ca gurita pe la tine prin pantaloni sa vezi ca nu ti mai arde de intrebari din astealaughingbine cosmotel ai un zgarci de la melaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai s-o luam simplu, animalele se atrag print-un miros specific cand sunt excitate, de exemplu cainii, de cate ori nu am vazut pe strada o catea urmata de o droaie de dulai, asa se-ntampla si la noi. Barbatii cand saruta sanii unei femei si acestia se-ntaresc este incantat de performanta lui, coborand spre buric tensiunea creste si femeia emana mirosul acela care ne innebuneste si sincer, cine dracu se mai gandeste ce a facut ea inainte daca inainte de actul oral faceti impreuna dus, crezi ca ea se gandeste ca tu i-ai bagat-o in fund vreuneia cant ti-o ia in gura, hai sa fim seriosi, important este ca in acel moment sa faci tot posibilul sa te simti bine...