| emanuelf a întrebat:

Intrebare adresata ambelor sexe: Ati folosit vre-odata parfum cu feromoni? Daca da, povestiti, in cateva cuvinte, experienta voastra si ce marca era.

Răspuns Câştigător
| tarziu a răspuns:

Am cumparat o data in tinerete, eu cu un prieten am pus fifty-fifty. A fost mai mult efect placebo, desi fosta soacra a inceput sa imi zambeasca din acea zi mai mult ca oricand! Un anumit efect are, dar sa nu te astepti sa sara femeile pe tine

3 răspunsuri:
| Sniper a răspuns:

Intrebarea nu este pentru ambele sexe, pentru ca are efect doar la femei. Nu are nici o legatura cu barbatii laughing.
L'am folosit si eu si pot sa spun ca merge, dar depinde si persoana.

P. S: Am uitat ce marca era.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La hirciogi inca nu-i nevoie.Cind li se pune pata pe cineva misuna feromonii prin ei ca masinile in Bucuresti la ora de virf.Bara la bara.

auran
| auran a răspuns:

Harciog de aceea doarme in alta camera harcioga - a mirosit tropaiala din tine...

Apa de ploaie, bani aruncati aiurea...