| numeleastaerandomguy a întrebat:

Intrebare ciudata, nu ma credeti retardat : Cand faci sex cu o virgina (folosesti prezervativ) ea geme laughing?

15 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Depinde si de tine si de ea, daca inainte de penetrarea propriu zisa a avut loc si un preludiu intens incat sa o faci sa se ude si sa o largesti putin folosind degetele astfel incat penetrarea sa nu fie asa brusca si dureroasa eu zic ca este posibil, cum am spus, depinde si de ea, daca te iubeste sau nu, ce tip de himen are... sau poate pur si simplu nu e virgina si te-a fraierit (y) laughing)

| BiuL a răspuns:

Ce legatura are virginitatea cu gemutul si cu prezervativul?
Cred ca esti cam micut. Sexul e pentru adulti, stai cuminte.

| RAY a răspuns:

Depinde de tariful ei si de cat i dai bonus daca geme sau nu, ca sa geme bine de tot bagai mana in gura sigur va urla

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-as recomanda sa folosesti un mijloc de contraceptie deoarece ve-i ejacula inainte de a incepe sa geama partenera.Recomandarea mea este folosirea ovulelor spermigene care au si rolul si asigura o excelenta lubrefiere a vaginului

| Emilian65 a răspuns:

Ea geme la inceput de durere si apoi de placere.

| LoveSleep a răspuns:

Nu, plânge că vrea la mama.

| minrest a răspuns:

Geme, da.

| minrest a răspuns:

Intrebarea nu e ciudata, ci subtila, deci nu te cred retardat, ci un tip destept, asa ca revin asupra raspunsului dat initial. De durere nu geme, ci (daca e sa faca ceva), striga. Fiind virgina, nu stie inca codul prin care femeile semnaleaza placerea gemand, asa ca geme mai putin si mai sincer, sau nu geme de loc. Te salut.

| Hakuouki a răspuns:

Si inchei eu...ca si partea aia e mai complicata. Deci concret, numeleastaerandomguy tu doar privesti.

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

De unde sa stim, e o intrebare idioata!

| TiniS a răspuns:

Bwaii daca nu vrei copii atunci folosesti prezervative si ma gandesc ca geme laughing

| Mada606 a răspuns:

Daca sti ce faci atunci da laughing

| Gabriel14vl a răspuns:

Probabil, daca iti bagi si mana in acelasi timp, da rolling on the floor))

| Robert_Alex_1997 a răspuns:

rolling on the floor))), ma da aia dupa timpurile lu mozart, o avut prezevative, fa cum iti place da i prezevativ i mai dureros pentru ia

| Vlaad1354 a răspuns:

Da, de durere.