| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare comico-ipotetică.

Mă adresez tuturor, atât femeilor cat și bărbaților.
Să zicem că veniți acasă inopinat și vă găsiți soțul/soția făcând sex oral unei alte femei/unui alt bărbat, ambii fiind în camera conjugală, dezbrăcați.

Care ar fi reacția voastră?
Ce ați face?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

E nesanatos sa te gandesti la chestii din astea.Vezi atunci pe moment ce faci, nu are sens sa repeti dinainte.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

M-as alatura si aș face threesome

| Violleta2022 a răspuns:

As face precum fac italiencele:
as iesii incet afara, as inchide usa dupa mine si as zidi-o! laughing

| johnnny123 a răspuns:

Ai grijă cu întrebările astea, să nu te dea VerginicăVacăGrasă în judecată pentru încălcarea drepturilor de autor.

| LordCristobal a răspuns:

Sincer,as ramane stupefiat pentru cinci minute si nu mi-ar veni sa cred ce se intampla. Apoi as lua-o la injuraturi si scandal pe iubita mea si m-as desparti de ea.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Nu poți cunoaște reacția pe care ai putea s-eu ai. Decăt dacă ai trecut prin experiența asta.
Unii oameni cad in depresi sau se sinucid. Pe cănd alții devin mai puternici și merg mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. De ce nu sex normal? ( sau si sex normal, printre altele? ) De ce musai doar oral? laughing

2. Caut pistolul in buzunar sau realizez subit ca am nevoie de unul! happy...

| Ilovedinero a răspuns:

As inchide frumos usa, le-as lua cheile de la casa, as incuia casa, m-as duce si mi-as cumpara ce desert vreau eu de pe cardul lui si m-as duce la politie si as spune ca prostitueaza femei si face trafic de droguri.Asa ar veni politia la perchezitie, i-ar gasi dezbracati si el oricat le-ar spune ca nu vinde marfa politistii logic ca nu l-ar crede.happy

| tunoi88 a răspuns:

Te bagi si tu cu ei happy ce sa faci happy