| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare de curiozitate: exista fete care sa vrea ca barbatul sa o aiba mica?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt care nu le pasă dacă e mare sau mică, dacă el le face fericite cu ea. Se zice că nu contează mărimea, veselă să fie.

| Frank51 a răspuns:

Din cate am intalnit pana acum, toate vor o marime decenta. Unele mi-au spus ca pur si simplu nu pot ajunge la orgasm decat cu una maricica(17-18), altele mi-au spus ca 13-14 ajung, dar nici-una nu a spus ca vrea in special una mica. Astea sunt experientele mele, sper ca te ajuta.