| anika33 a întrebat:

Intrebare...doua fete pot face dragoste? daca da.cum anume? ( curiozitate )

13 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Iti e atat de greu sa cauti pe net : lesbiene xxx? Sau tu cauti lesbiene pe aici sub pretextul ca nu ai idee cum sta treaba cu sexul intre femei? Fara suparare...

| SweetCandy a răspuns:

Exista tot felul de jucarii pentru asta:D poti sa cauti pe net. O partidă de sex între lesbiene poate fi... ciudată, mai ales pentru că, la început, multe femei nu prea ştiu cum să procedeze. Cum poate fi "condimentată" o partidă de amor între două femei? Ce e mai incintant şi cum? Citiţi în continuare câteva sfaturi. Sărutaţi-vă mai mult De obicei, bărbaţii nu sunt aşa de mari fani ai sărutului. Femeile în schimb, sunt. Astfel, nu uitaţi să vă sărutaţi mult, atât în timpul preludiului...

http://www.tpu.ro/......a-inteleg/

| OanaG a răspuns:

Da pot, esti curioasa, vrei sa faci si tu?laughing

| georgegs a răspuns:

Vrei.sa.incerci.sau.ce?laughing

| pepe a răspuns:

Nu cred că ai vrea să ştii, dacă totuşi te interesează mai bine caută pe net.
O descriere amănunţită necesită detalii picante care nu pot fi citite de toţi minorii.

| Anytha9 a răspuns:

Da pot face.(experienta proprie). Cum? asta se stabileste pe loc.

| Jonas Brother a răspuns:

Nu, nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cu jucarii erotice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... m-ai bine ai cauta video cu fete lesbi si afli...ca nu prea avem cum sa iti spunem sad.
Pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearc cu o buna prietena asta dar inainte spune-i sa nu zica la nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Separat, impreuna, sau amandoua deodata? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pot sa faca dragoste.eu iubesc o fata...st cu ea de 2 ana de zile