| RomanMandruPanaMor a întrebat:

Intrebare inspirata din alta intrebare:
Fratilor ce parere aveti despre fetele care sunt pe strada, dar ele sunt atat de sparte incat ziceti ca au fost dezvirginate cu picioru, adica serios nu-s nici majore si au o gaura intre picioare de te sperii, parinti acestor fete oare ce gandesc, fetelor voi ce parere aveti cand le vedeti, sper sa nu ajungeti ca ele si baietii cum va suna un viitor cu o asemenea nevasta?
Sincer nu vreau sa supar, sa jignesc, sa insult etc, dar este exagerat eu va zic sincer la mine in clasa din 15 fete 2 mai sunt virgine(una mai grasuta, iar cealalta mai uratica), restul sunt dezvitginate din clasa a-VIII-a si unele in aceasta vara, dar am vazut una din liceu fratilor cu pantalonii stamti si o gaura intre picioare de sincer zici ca i-o bagat careva halba de bere nu alta.
Voi ce parere aveti:
-parinti de fete
-parinti de baietii-adica sincer ce parere ar avea mama daca prietena mea sau sotia ar arata asa
-fetelor
-baietii fratilor cum sa le mai saruti cand daca asa au in spate, va ganditi ce le-o fi trecut prin gura.
Acum sincer sper ca nu ziceti ca sunt macar ca doar baietii leo facut asa ceva, ca sa fim seriosi baiatu vrea, dar daca fata nu vrea si este obligata se numeste viol si din cate stiu ii viol si daca fata o face doar sa-l multumeasca sau sa nu o paraseasca.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai tu imaginatia bogata si foarte foarte putine cunostinte de anatomie si fiziologie. Orificiul vaginului nu este vizibil prin haine nici daca au avut o suta de parteneri sexuali, fiindca vaginul este o cavitate virtuala care revine la dimensiunile anterioare dupa contactul sexual. Asadar, asa ceva ce descrii tu nu exista, pur si simplu tu vezi spatiul dintre labiile mari, care n-are absolut nici o legatura cu virginitatea sau lipsa ei. Este vorba strict de obsesia ta si de lipsa ta completa de informatii in domeniu.

13 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Pai crezi ca stiu parintii lor? daca ar auzii le-ar omori sau le-ar da afar din casa si cu asta tot si-ar continua ''munca''. na ce sa le faci oh go on. nevasta?laughing) hai ma fi serios mai pe romaneste cine s`ar insura cu o curva?

| lilstar a răspuns:

Si mie mi se par niste tarfe si ma bucur ca nufac parte din categoria aceea. Chiar ma gandesc, astea de vreo 14 ani au mai multa experienta decat una de 20 laughing. Cum se simt ele ca sunt folosite doar pentru sex? Si cum poate unu sa se mai casatoreasca cu o fata asa?

| BomBomPow a răspuns:

Interesanta intrebarelaughing) chiar amuzanta as zice eulaughing
cum adica " sunt atat de sparte incat ziceti ca au fost dezvirginate cu picioru" laughing)... Cea mai tare parterolling on the floor
Nu cred ca se vede prin pantaloni daca o fata are "gaura" mare sau nulaughing
Sau cum iti dai seama cand vezi pe strada daca o fata mai este virgina sau nu sau ma rog daca are o gaura atat de mare incat zici ca-s sparte cu piciorul?
Eu nu cred ca este ata de vizibil... Mai tare observi daca sunt sau nu virgine dupa comportament!
Sau tu te uiti mai tot timpul intre picioare la fete?
Ca eu una nu m-am uitat niciodata da sa stii ca m-ai facut curioasalaughing

Oricum tare intrebarea astalaughing
Mi-ai "inseninat ziua"
!

laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| RomanMandruPanaMor explică:

Georgi nu-i chestia de stiu, dar au spatiu intre picioare mai ceva ca unele de pe centura, nu zic de alea care au facut-o, dar arata a femei ca no 1 data macar de curiozitate ar faceo la fel si baietii.

| Fifylici a răspuns:

Baiatu nu stiu ce ochii ai tu poate cu raze x asa de le scanezi
nu vreau sa fiu rautacioasa cu tine dar cred ca exagerezi.
acum scuza-mi vocabularu si tu si ceilaliti dar cum faci tu de vezi cine are gaura mare si cine nu?
unele sunt mai dezvoltate altele nu dar nu cred ca exista asa ceva si in legatura cu pantalonii scurti dar pot fi stramiti si intra in ***** si de aceea pare ca vai ce mare o are.
eu cred ca nu ar mai trebui sa postezi astfel de intrebari esti patetic si ar mai trebui sa o iei mai usor cu filmele pentru adulti.

| dulciana a răspuns:

Intrebarea e reala si cu ea ne intalnim destul de des! stii eu sunt categoric impotriva prostitutiei, dar fiecare cu viata lor, insa aceste fete niciodata nu vor fi stimate cit de tare ar vrea sau sa se schimbe nu vor mai putea, si trecutul le va urmari peste tot! insa sunt s cazuri unde fetele sunt impuse, nici asta nu trebuie sa uitam.Insa cele care o fac din propria initiativa sunt dea dreptul proaste, si nu vor avea niciodata copii sanatosi. unii se pazesc s nu mai au parte de copii si ele cu avorturi dupa avorturi s tot Dumnezeu le da acesti ingerasi

| RomanMandruPanaMor explică:

Brigaela cand vezi o fata pe strada(liceu, oriunde) de la genunghi pana la fung cu un oval facut cu picioarele, toata rupta-n figuri, fardata de te sperii etc chiar poti zice ca acea fata a stat cu mama acasa invatand retete de prajiturii? N-am zis ca i-am vazut vaginul(sa nu zic popular), dar sunt prea cracanatee, bine 1, 2 hai 3 da deja ii culmea, adica sincer acum cativa anii era asa ceva? eu nu credsad
Andreea sincer daca imi place fata(nu doar sanii) ma mai uit cum arata si spatele(daca ma intelegi adica fund si picoare) si cand le vezi mergand atat de cracanate parca ar avea o teava de gaz(de aceea subtire sa nu va ganditi la alea groaselaughing) iti dai si tu seama ce parere imi fac si nu doar eu baietii in general.
Acum sincer chiar am vazut asemenea fete, una la mine in liceu si o vad aproape zilnic.
Corect nu-s el informat cu chestiile astea, dar parca ii prea de tot, adica sincer inainte voi vedeati asa ceva? Apropo faza cu fetele dezvirginate din clasa a-VIII-a a fost confirmata de fete si nu mie personal, mai vorbeam intre noi mai multi!

| jony a răspuns:

Salut! Sincer intrebarea asta e fara rost. Ce ai tu treaba cu fetele care sunt pe strada? Le dai tu bani de mancare? Parca il vad pe Ceausescu reincarnat in tine! Nu numai la noi in Romania se practica munca pe strada, ci in toata lumea! No ofence! Lasa fetele sa faca ce stie! E alegerea lor! Si exact, sa-ti zic parerea mea, deci parerea mea e ca n-am nici o parere! Fiecare e liber sa faca ce vrea!winking

| RomanMandruPanaMor explică:

Jony pai nu te suparaa atunci faceti ce vreti inclusiv copii handicapati(fara suparare, dar acolo se ajunge), mai nou vad ca multi abandonatii acest gen de copii si punandu-te in locul acestor copii ti se pare ca lumea face ceea ce trebuie, din cate vad mai nou sunteti dispusi sa va distrugeti sanatatea(SIV, SIDA ca nu-mi zii mie ca alea la 14-15 anii se protejeaza chiar si cele cu iubiti majori, ca nu te cred), viitoru(ca mai mult ca sigur se despart, cel putin majoritatea si cum s-a zis mai sus cine se mai insoara cu o curva), copii, parinti(nu le este tocmai usor ca fetele lor sa vina la 14-17 ani cu "burta la gura") etc pentru cateva minute de placere. BRAVO dar de ce oare am mai intrebat, prost am fost!

| jony a răspuns:

Bai prietene si ce poti sa faci singur? Tu esti Tata lor? Vrei tu sa educi toata Romania? Crezi ca o poti face? Vrei sa le dai tu bani de paine la fetele alea ca sa nu mai faca ce face? Te-ai intrebat de ce practica prostitutia fetele de care zici? Crezi ca mie imi place sa vad curve la fiecare colt? Nu am ce face prietene, fiecare cum si-o face asa are! Si ele vrea sa castige ceva, pana la urma asta e o meserie care a fost prima in lume! Si nu poti sa opresti pe nimeni oricat ai incerca! Te straduiesti degeaba! Stai calm! Lasa oamenii sa faca ce vrea!

| jony a răspuns:

Toata vina e a sistemului nostru bolnav si mizerabil!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt la fel de cracanate, virgine sau nu. Pune-ti si tu mintea la contributie, e absolut imposibil sa fie cracanate de la sex. O mie de parteneri daca au, nu le modifica forma picioarelor sau a organelor genitale. Ti-am zis, e doar in capul tau modificarea.

| Giulia97Anna a răspuns:

Tu esti o proasta.Ei bine draga mea, si eu am spatiu intre picioare, asta inseamna ca sunt o cur*a? Am 16 ani si nu am avut pana acum vreun prieten, deci...tot o cur*a sunt? Asa am eu picioarele, ce vrei sa fac? Gaura ai tu in creier, fetito!