| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare nasoala stiu. Ce parere aveti despre doi miri care "nu au facut nimic" in noaptea nuntii(dupa petrecere), pentru ca erau prea obositi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu vad nimic rau in asta sau bun in asta, poate ca au facut sex a doua zi sau inainte de nunta asta nu stim, sunt destui care chefuiesc pana dimineata barbatul find mort de beat si ea beata normal ca numai fac nimic dar au o viata sa recupereze nu? plus ca iubirea dintre cei doi nu se rezuma la sexul din noaptea nunti?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu daca iti vine sa crezi, dar majoritatea cuplurilor au patit asta. Mie nu mi-a venit sa cred, pentru ca mi se pare ca este un moment magic, care nu merita ratat. dar multi nu se gandesc la asta, sunt prea preocupati de lux, de bani, de fala nuntii si nu le ramane timp si energie pentru dragoste.

| darrio2007 a răspuns:

Care e problema? Nu sunt primii si nici ultimii.Nu scrie nicaieri ca trebuie sa isi faca de cap din prima noapte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce parere sa aveam, e prea obositoare toata nunta + zilele de pregatire dinainte. Un prieten ce a facut nunta recent a zis ca a dormit 2 zile in continuu dupa, nu mai ardea niciunuia de sex

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu au facut nimic in noaptea nuntii din cauza oboselii, cu siguranta vor lucra cu mult spor in noptile urmatoare.

| Doub a răspuns:

Ehh, au timp destul să recupereze.

| minrest a răspuns:

Normal e sa nu faci sex in noaptea nuntii, mai ales daca esti baut.

| mentholinks a răspuns:

Nu e nimic deosebit. Oricum nemaifiind virgini nu mai are niciun farmec noaptea nuntii.

| raluk27 a răspuns:

Pai gândește-te logic: ai avut o zi plina, in care toata lumea a tras de tine, in care a trebuit sa zâmbești si sa fii amabil, esti treaz de 24 h, crezi ca-ti mai arde de nopti de dragoste, doar pentru a fi la moda cu ce-ai vazut prin filme? Trebuie să fii cretin absolut! Doar n-au intrat zilele-n sac. Mirii au o viata întreaga înainte, iar noaptea nuntii nu trebuie sa fie fix in acea seara. Nu mai bine iti incarci bateriile, te odihnești, organizezi ceva romantic si te bucuri 100% de partener si de o noapte de dragoste?

| anonim_4396 explică (pentru raluk27):

Stiu deja ce parere am eu. Eu am cerut parerea voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au făcut-o înaintea petrecerii și imediat după laughing

De aia erau obosiți.

Asa ca sau culcat.