| irinelu_9484 a întrebat:

Intrebare pentru baetii:vreau sa-i fac o cina romantika prietenului meu de ziua indragostitilor nu o sa fie la restaurant sau cafenea dar in apartament doar noi 2 o surpriza ce sfaturi imi mai dati sa fie cit mai interesanta? Cum v-ar placea sa se desfasoare in imaginatia ta? Va rog ajutati-ma, pup mersi mult.

Răspuns Câştigător
| rraluca a răspuns:

Hm, nu sunt baiat dar poate reusesc sa te ajuttongue
depinde si de felul in care e prietenul tau si de ceea ce isi doreste.ai putea sa cumperi multe lumanarele parfumate pe care sa le asezi prin camera, o sticla de sampanie asezata intr-o frapiera plina cu ghiata, doua pahare cateva petale de trandafir rosu pe pat, o lenjerie sexy si stiu eu, poate o baitza in spuma + o noapte de dragoste love struck sper ca ti-am fost de ajutor cat de cat, daca doresti sa-ti spun mai multe da-mi un mesaj pe privat cu id-ul tau de mess si vb.

3 răspunsuri:
| wdsasd a răspuns:

Pai costumatia:bikini si sutien rosu si un halat deasupra(ceva foarte sexy, poti sa te duci si la solar inainte), o sampanie, frisca si fii cat mai senzuala.pa

| irinelu_9484 explică:

Mersi mult raluka ...ma gindeam la asa ceva ca daca mie mi sar face asemenea cina mi-ar placea mult de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea comanda o pizza, un vin rosu sau o sampanie, o lenjerie sexy, petele de trandafir intr-o cada plina cu spuma, un dormitor plin cu trandafiri, lumanari, nu stiu incerci sa faci pe curajoasa in pat, il legi de pat ii pui inghetata sau frisca pe piept dupa care o lingi cred ca o sa-i placa ffff...mult.