| RockyPink a întrebat:

INTREBARE PENTRU BAIETI:
1. Mereu alegeti o fata pentru cum arata?
2.Conteaza mai putin personalitatea ei?
3. Cum ar fi fata ideala pentru voi?
4. De ce evitati uneori fete chiar de treaba?
FUNDITA

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Trebuie sa vorbim de biologia noastra prima oara

in creier avem o zona care se numeste dorinta primara ea guverneaza placerea imediata plus hormoni care controleaza creierul nostru,plus ca ne plac fetele asimetrice, avem dorinta sexuala mostenita de la stramosi nostri cum se activeaza ea?
cand vezi ceva ce isi place acolo sunt niste reacti chimice care te pun pe treaba deci e important sa facem diferenta intre dorinta care nu o putem controla pentru ca nu-i in regiunea ratiuni si a primivitati noastre ca respiratul, apoi a aparut iubirea care presupune personalitate, sinceritate, seriozitate

ti-am raspuns la primele

3 pentru o aventura sa ma atraga sexual sani, fund, fata asimetrica, si de bebelusi ne plac sani in fine

3 pentru o relatie serioasa sincera,serioasa, aspect fizic n-am mari pretenti, despre minte am pretenti sa fie hotarata, serioasa, glumeata

4 cei aia fata de treaba?

7 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

1.Nu chiar 2.Conteaza foarte mult 3.pai fata ideala nu exista, intotdeauna exista un defect 4...

| Alexxxxx1 a răspuns:

1. Nu!
2. NU! E Cel mai important criteriu.
3. Cum sa fie... draguta,de treaba,amuzanta, de gasca, putin inabordabila, insistenta totusi, iubitoare...
4. Nu le evit! Altii le evita pentru aspectul fizic... is prostiwinking

| AlaDyn172 a răspuns:

1. Nu trebuie sa arate frumoase.
2. Trebuie sa fie alaturi de cei iubiti.
3. Trebuie sa stii, sa nu fie cu alt iubit.
4. Sa fie ideala pentru tine.

| StanMarsh a răspuns:

1.Nu neaparat
2.Personalitatea conteaza cel mai mult, daca ai de gand sa ai o relatie cu ea mai lunga de 1 sapt
3.Mai greu sa gasesti persoana ideala, oricum, sa fie de treaba, sa nu fie in genu panaramelor de apar pe la tv, fix opusu lor
4.Stupidiy?

| CautFataD a răspuns:

1.Nu foarte mult dar poate conta si aspectul dar sa nu fie o proasta
2.Conteaza mult
3.Pai sa ma iubeasaca pentru ceea ce sunt glumeata isteata sa nu fie fanatica religioasa
4. Timiditate sau altele sti asa sunt baieti