| KoJoXMgoD a întrebat:

(Intrebare pentru baieti)Ai vrea sa ai o iubita cu trei sani?
(Intrebare pentru fete)Ai vrea sa ai un iubit cu doua penisuri?

14 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu, e de-ajuns unul

| T0T a răspuns:

Nu. Îmi amintește de sezonul 4 din AHS.

| Coquina a răspuns (pentru T0T):

Hai ca te gandeai,"mama, ce as vrea sa am 2 penisuri sa le bag intre alea 3 tatele de negresa bengoasa, sa imi fac damblaua pana i se albesc sanii" smug

| peperonies a răspuns:

As vrea un op cu 1 creier...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici se potriveste vorba" doamne fereste" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi amintesti de cineva care mi-a spus odata ca ar vrea sa existe femeia cu 2 vaginuri si fără gura. Da nu mai stiu cine a spus thinking

| KoJoXMgoD explică (pentru anonim_4396):

Imi place cum gandeste tipul ala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KoJoXMgoD):

Mie nu, dar nu stiu cine a spus. Tot cineva de la T/A. Da chiar nu mai stiu cine. :]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, doua penisuri, dar sa aiba doar un sfarc smug.

| EmanuelKant a răspuns:

Nu, ar trebui sa imi distribui atentia in 3 parti, prea greu.

| Georgemtb a răspuns:

Oribila femeia cu 3 țâțe, probabil daca toate femeile ar avea 3 sani, ni se parea ceva normal, dar asa...

| AngelTMRO a răspuns:

Unul e de ajuns laughing)))