| 2696 a întrebat:

Intrebare pentru baieti! happy Cand iesiti cu prietena voastra seara intr-un club sau intr-un local cum preferati sa fie imbracata, machiata si coafata?

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Intr-un local sa fie machiata si pregatita dragut, dar decent, ca sa imi placa, si sa ma atraga happy
la discoteca sa se imbrace in ceva mai sexy, dar nu sa faca baie in fond de ten si parfum, doar sa fie imbracata /machaita sexy, iar parul usual. astfel incat sa i-se observe formele ca sa am cu cine sa ma mandresc. nu? happy

5 răspunsuri:
| Frozen a răspuns:

Cat mai natural, fara prea multe "briz-brizuri" adica acolo un machiaj merge dar nu sa ai fata plina de machiaj

| Silvia a răspuns:

Păi doar n-o să fie dezbrăcată thinking

| dcp a răspuns:

Exact...sa fie imbaracata elegan dar si comod si putin machiat si parul ca de obicei

| catalin_4060 a răspuns:

Sa fie asa cum crede ea ca se va simti mai bine...Insa sa tina cont ca are iubittongue si cu asta cred ca am zis tot ce trebuie

| razvy_9918 a răspuns:

Pai depinde, pentru mine daca mg in klub cat mai sexy iar daca mg intr-un lokal cat d cat decenta