| ReLa1 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:,, Ce credeti despre o fata cind o vedeti neepilata,,?! ( Nu sunteti impreuna)

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

O cred o neingrijita si ma speriihee hee

| ionutzul31 a răspuns:

Mi se face scarba...

| Jigsaw a răspuns:

Depinde unde te referi epilata.Pe mana, eh, e ok atat timp cat nu e mare si des.Pe picioare in schimb nu suport.

| youmail a răspuns:

Merge si asa, nu asta e problema, daca nu sunt cu ea.
Ascult oamenii si ii privesc fara sa ii judec daca nu imi pasa neaparat de ei.

| Razvan94 a răspuns:

Lipsa de igiena, mi se pare de-a dreptul scarbos la fete sa aiba par pe picioare. Chiar si eu ma epilez, dar doar pentru ca sunt sportiv si nu imi pasa ce parere au alti colegi/prieteni, sunt unora carora le place (in special fetele).

| 7uP112 a răspuns:

laughing) Doamne ma bufneste rasu cand vad o fata neepilata mai ales la subrat laughing) sau pe picioare rolling on the floor)