| Anyshoara_9937 a întrebat:

Intrebare pentru baieti ce e mai placut sex cu virgina sau deja care are experienta?

9 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Buna. Pentur mine n conteaza, experienta o am eu, si daca e virgina si daca are experienta? ce contezaza? Nu are nici o importanta.
Succes.
Ciaohappy

| remus a răspuns:

Dragoste cu virgina, sex cu vasta experienta.

| clovnul a răspuns:

Eu prefer sexul cu o virgina cu explerientzalaughing

| Cattuzu a răspuns:

Pai daca ai chef de sex nebun poti apela la o fata experimentata dar daca iubesti acea fata dar so iubesti mult o sa vezi ca e mult mai placut sa fie virgina, e mult mai romantic si nu e vb numai de placere ci de sentimentehappy

| Anyshoara_9937 explică:

Mmm atunci dara nu trebuie de grabit mersi pentru raspunsuri baieti!

| IcomeFromROmania a răspuns:

Mie cel mai mult imi place cu virgine.

| cavaleri a răspuns:

Oarecare nu trebuie sa aiba experienta ca am eu si pentru ea experienta smugsmugDbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cu cea care are experienta,cu virgina nu faci sex,e munca de lamurire acolo,asta pe cei ce au experienta,auzi si la remus ca faci dragoste laughing pentru ea poate fi dragoste frate dar pentru tine este ceva ce trebuie facut cu cap, sa ai grija sa nu o doara sa fi rabdator sa o intelegi, daca ai este frica pe moment o poti lasa cu sechele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o virgina, dar sexul dus pina la primul ei orgasm sa vezi ce ochi mari face si cum se uita mirata nestiind ce se intimpla cu ea.