| strawberrycool14 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce fel de fete va plac? Indraznete sau timide? Si de ce?happy

7 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Sa nu fie nici prea indrazneata dar nici prea timida happy buna intrebarea kiss bravo :X
indrazneata-imi place cand face ceva fara sa ii spun eu
timida-"mai bine taci cand zice cineva o prostie decat sa trancani aiurea "

| eurynomus a răspuns:

Indraznete k cele timide mi se par mai prostute si neajutorate. tu cum esti?

| Zuzu6235 a răspuns:

Indraznete, normal big grin sa nu trebuiasca sa astept totul de la ea. sa preia si ea conducerea din cand in candwinking mai ales cand vine vorba de sex.

| hellaw a răspuns:

Normal ca bad girlswinking

| okokokokokok a răspuns:

Indraznete

| Hasss a răspuns:

Mie imi plac alea periculoase laughing

| popmirgea1999 a răspuns:

Timide(numai ca si eu sunt timid) sa nu bea sa nu fumeze sa fie prietenoasa cu toata lumea, sa aiba cat de cat minte sa-i placa sportu sa fie frumoasa sa se imbrace sport(nu neaparat) si conditiile continua. numai bine