| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce parere ai avea despre o fata (cu care nu esti prieten, doar stii cate ceva despre ea ), daca iti spune ca te place tu o refuzi pentru ca ai prietena, dupa ceva timp tu i spui ca ai vreo o aventura cu ea, ea refuza, dupa aceea ea iti da din nou semne ca te place dar iti spune(fara ca tu sa o intrebi)ca nu ii mai place de tine?

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ca te place dar ai prietena. Oricine cu putin respect de sine nu vrea sa fie persoana de rezerva. Ca sa intelegi: sunt lucruri care se fac si lucruri care nu se fac, clarifica ce iti doresti dintre lucrurile care SE fac.

| Pufulete666 a răspuns:

Eu cred ca regreta faptul ca nu ti-a acceptat propunerea iar acum se baga in seama cu tine si vrea sa te faca sa te oftici pentru ca ai refuzat-o atunci, cred ca vrea sa te fac sa regreti acel refuz, parerea mea (scuze ca am dat raspuns desi nu sunt baiat tongue )