| Sara2 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, ce parere aveti daca iesiti cu vreo fata si ea apare in fusta scurta si neepilata pe picioare? cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Chocolate_4593 a răspuns:

Desi nu sunt baiat, raspund. Voi de ce nu va epilati pe picioare? noua nu ar trebui sa ne fie rusine? sau cand scuipati pe jos? sau cand va mai scarpinati in fund? voua nu va e rusine? eu ma epilez. si asta consider ca ar trebui sa faca orice fata. fetele sunt mai delicate. dar gandeste-te ca poate a fost un motiv anume. poate programarea la salon era peste cateva zile si ea a mizat pe faptul ca persoana ei iti va acapara destul atenia cat sa nu observi"mica" ei problema. Oricum, ar trebui sa privesti dincolo de frumusete si pun pariu ca data viitoare va veni cu niste picioare fine:*

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

I-as spune ca merg la un magazin si sa astepte pana vin, asa imi da timp sa o tulesc. Era o gluma, nu as spune nimic mai ales nu ies cu fete pe interes de relatie stabila.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
E o chestie foarte lipsită de tact şi respect de sine. Mai bine nu.

| cossmy a răspuns:

Daca mi'ar place fata mult, probabil nu as zice nimic...as considera ca a fost o intamplare si a vrut totusi sa arate bine pentrumn si voi astepta sa vad daca se repeta. Acum depinde si cat de bine o cunosti, daca poti sa'i zici asta mai in gluma, mai in serios sau trebuie sa taci ca nu stii inca cum reactioneaza sau daca se supara...Insa cel mai probabil daca faza s'ar repeta, i'as zice. Si daca ar comenta ceva, "pa fetita si cumpara'ti macar o lamawinking"

| XK a răspuns:

Pi2da aia care face reclama la ciocolata suge rau de tot...cine a zis ca noi nu ne epilam? cine ti-a zis ca ne scarpinam in cur si dam flegme pe strada? Nu ne mai compara cu tacto`

| sylar2007 a răspuns:

Nu i-as spune nimic dar as incerca sa merg cu ea pe unde nu ne vede nimenilaughingapoi nu m-as mai intalni cu ea.sa nu te epilezi si sa mai apari si in fusta scurta e dovada de nesimtire si prostie(scuze dar asta e adevarul)

| rino90 a răspuns:

1. nu i-as zice nimic pe moment
2. as evita sa mai iesim in public in ziua aia
3. cand am fi singuri la un film ceva, i-as mentiona ca parerea mea de cum o vad nu prea mai conteaza pentru ea. ca explicatie i-as zice si ca nu se mai ingrijeste cand iese cu mine

| Virkno a răspuns:

Pai prima data mas speria si eu ca tot omu si dupa nu i-as spune nimic ca daca iasi zice ar zice cas nesimtit asa ca mai bine ciocu micbig grinlaughing

| noi3 a răspuns:

Yuck.

| CrazyTeenager a răspuns:

Marsh fa.

| adi227 a răspuns:

Mas speria putin dar nu i-as spune nimic nu imi prea pasa de aspect

| LaurentiuLol a răspuns:

I-as trage o voma de nu se vedehee hee