| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. ce va place mai mult? sexul oral sau sexul normal? sunt senzatii diferite? intreb pentru ca din prostie si naivitate am facut sex oral unui baiat, dupa aia cand mi am dat seama ce greseala am facut l am indepartat si nu am mai vrut sa fac si normal..intrebam macar sa stiu daca ii e ciuda ca nu a obtinut si normal..sau nu prea il intereseaza si o sa se laude ca macar i am supt-o...dar mi ar place sa i fie si ciuda macar ca nu am mers mai departe

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baietilor ne place cam orice gaura unde putem descarca marfa.

| AlexanderAdrian a răspuns:

De ce din prostie si naivitate? Sexul oral se practica de mii de ani si deja in vremurile noastre nu mai e asa un tabu.

Sau esti una din fetele careia i se pare ca i-ar fi facut cea mai mare favoare posibila tipului in cauza si pe parcursul actiunii ai considerat ca de fapt nu merita?

Explica-mi si mie de ce a fost o greseala ca mie imi scapa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru AlexanderAdrian):

Da mi id ul si iti explic

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Motanashu@yahoo.ro trebuie sa-l adaugi asa complet altfel nu merge.

| RAY a răspuns:

1 sexul oral normal ca e mai exacitant pentru ca resupune atingerea unor zone extrem de sensibile

2 penetrarea conteaza daca e mai mica sau mai mare vaginul. acuma care dintre cele doua nu stiu, trebuie facut un studiu special pentru tine in timp sa vedem rezultatele

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Vezi ti de treaba.iar cu baiatul ala ce s a intamplat, am regretat, a fost o prostie ce nu se va mai repetawinking eram doar curioasa daca pentru el sexul oral e echivalent cu normalul. daca e aceeasi satisfactie, voiam macar sa i fie ciuda, daca nu asta e.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca poti primi cancer in gat de la sexul oral, alexandra sunt multe necunoaste

| neutrino a răspuns:

Nu ai facut sex oral din naivitate si prostie, ci pentru ca asa ai vrut. Faptul ca nu ai facut si sex normal arata faptul ca baiatulu nu ia plucut prestatia ta. Bafta la urmatoarea incercare!

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Nu..sex normal nu am facut din cauza ca nu am vrut EU..si nu a fost din cauza ca am vrut eu atunci, ca nu a fost de bunavoie...asa ca nu te baga in seama daca nu stii despre ce e vorba

| Alcyon a răspuns:

Vezi ca poti sa iei BTS-uri inclusiv prin sex oral. Nu mai face asa ceva cu baieti pe care nu-i cunosti foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite, iti spun parerea mea legata de situatia ta.

Daca baiatul nu a ajuns sa ejaculeze de la normal, normal ca si-a dorit probabil sa o faceti si normal.

Acum, depinde foarte mult de baiat. Daca are bun simt, nu are de ce sa se laude ca i-ai facut oral. Dar daca e mai insensibil si nu ii pasa, o sa se laude la toti prietenii lui.

Acum, mi s-a facut de multe ori oral, si am ajuns la concluzia ca nu toate fetele stiu ce sa faca sau ce ne place. Nu e chiar asa de usor sa faci oral unui baiat. Simplul fapt ca i se misca buzele fetei in fata si inapoi de multe ori nu e de ajuns sa ne duca la orgasm, si chiar cateodata nu simtim prea mare lucru.

Astea sunt motivele pentru care Sexul normal pentru mine inseamna mai mult. In primul rand e mult mai intim si ma apropie mult mai mult de persoana respectiva. In al doilea rand, indiferent de cine e vorba, mereu va fi extrem de placut. Pentru mine, chiar nu se compara cele 2.

Sper ca ti-am putut raspunde la intrebare! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa cred si eu..nu stiu daca i am facut bine.dar daca ii faceam rau nu se termina...si s a terminat in 5 minute

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te apropie pe tine de pers respectiva ca poate esti mai finut.dar sunt multi care dupa ce fac normal nu le mai pasa de fata. spun din experienta altor fete ca eu sex normal nu am facut deloc

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta asa este. Am dat si eu de fete carora nu le pasa, dar stiam dinainte ca este doar ceva de o noapte si nu aveam de ce sa ma implic.

Te sfatuiesc nici sa nu iti incepi viata sexuala decat cu baiatul pe care il iubesti si care te iubeste. Va fi chiar frumos si asa nu vei regreta niciodata cele intamplate big grin

O zi frumoasa iti doresc!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi..eu ma refeream daca el prin oralul ala considera ca m a avut..ca i am picat in plasa..ca i am cedat

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti dai seama ca da, chiar asta a crezut. Imi pare rau sa iti spun asta, dar normal ca el crede ca "i-ai picat in plasa" si ca "i-ai cedat".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma simt umilita

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai de ce sa te simti umilita. In primul rand te-as sfatui sa incerci sa nu mai faci oral nimanui. Fa-i doar iubitului tau cu care esti de mult timp. In al doilea rand, Trimite-i sa se spele inainte.

Si nu-ti face griji big hug dar pe viitor incearca sa nu mai faci asta altor baieti, decat daca sunteti intr-o relatie happy

Sper ca te-am putut ajuta! :*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai ma simt....ca mai citesc si eu bancuri sau imagini cu glume pe net si toti baietii rad de alea care fac din ce vad

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Baietii care rad de fetele care fac oral sunt imbecili si rau intentionati.

Cred ca, citind cateva din replyurile tale la raspunsuri, stiu care e problema. Ai realizat brusc ca s-ar putea ori sa fie unul din aia care va spune altora ce i-ai facut, te va lua de fraiera ca i-ai picat in plasa samd.

Pai ce sa spun, daca asta intelegi tu din sexul oral, ca ar fi o metoda pentru toti baietii sa umileasca fetele, cred ca n-o sa ai prea multe satisfactii sexuale atat timp cat gandesti asa. Doar tu i-ai facut sex oral, de ce sa-ti fie rusine ca ti-ai dorit asta? e ceva ce tu ai pornit din placere.

| bogdan72 a răspuns:

Drept sa-ti zic, fiecare prefera ceea ce primeste mai putin.