| Hshdb a întrebat:

Întrebare pentru băieți, ce vă place să va facă o fată în pat? (Să vă sărute în anumite lucuri etc ), cum vă place să fiți atinși?, cum vă excitați mai repede?, cum să sărutăm?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu ești frumos,bogat,popular intri in zona prieteniei și se va plânge la tine că a lăsat o curvarul,tu crezând că dacă o asculți iti va oferi sex, dar nu, vezi tu judecam oameni după coperta, viața e cruda, tristă

| Cinic a răspuns (pentru RAY):

Din pacate ai dreptate! Dar mai exista si exceptii. Spre exemplu stiu o papusa de fata care sta cu unul pitic si slabanog, si nu are nici bani. Si prin mall luna trecuta am vazut niste femei super ok cu niste barbati abominabili din punct de vedere fizic. Calculul probabilitatilor sau norocul sa fii omu' potrivit la locul potrivit joaca un rol foarte important. Si pe Youtube sunt cazuri de genu' cum ar fi never give'up sau tipul ala bolnav de oase cu tipa aia super sexy.

| RAY a răspuns (pentru Cinic):

Poate ăla arata bine la fața, eu îmi amintesc când eram slab eram un tip mult mai atrăgător că în prezent

| Cinic a răspuns (pentru RAY):

Este meh. Nu as spune ca este urat, dar cu siguranta nu este nici pe departe frumos sau genul de barbat dupa care sa se uite femeile.
Chiar si eu am avut iubite foarte atractive. Dar a trebuit sa le cuceresc cum s-ar zice. In schimb un barbat frumos le atrage si daca râgâie. In special cele sub 30 de ani, sunt dispuse sa faca orice si sa accepte orice mizerie daca tipul este atractiv. Este biologia, hormonii le ataca creierul.

| RAY a răspuns (pentru Cinic):

Toate calculatoarele folosesc același baza doar că există diferențe sa spunem așa, pe lângă acel bios, imput de care vb și mossiti contează și mediul, experientele personale, modul cum ești tu conștient de lumea asta, de exemplu având adhd pentru mine sa fiu atent e greu, sa spunem că suntem gemeni noi doi, chiar și așa ar fi diferente de concentrare

| Cinic a răspuns (pentru RAY):

Chiar daca ai adhd, poti cauta tipe care au acelasi sindrom. Sau bagate la voluntariat, dansuri, ciclism. Este vorba despre cifre si noroc. La mine se dau doar tipele maritate si cu copii si o fac pe fata si fara nici o jena, este trist.

| RAY a răspuns (pentru Cinic):

Sunt pe tratament cu concerta, reduce simptomele cu 80% + fac psihoterapie de an + psihoterapie congetiva, la medanima chiar am găsit ceea ce căutăm, lipsește scânteia aia de motivație din mine

| Cinic a răspuns (pentru RAY):

Iti doresc bafta! Vorba aia romanesca, nu-i dracu asa de negru.

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta raspusnurile pe site-urile pornografice, fiindca pe acest forum nu avem voie sa facem descrieri erotice.

| Cinic a răspuns:

Suntem diferiti si fiecare barbat are propriile preferinte. Dar ce cred ca isi doresc multi barbati este ca si ea sa initieze actul in sine, ca sa ne simtim si noi doriti. Libidoul unui barbat este mai mare decat al unei femei in general, dar macar sa fie procentul 70 %noi si 30% ele.

| yourwish a răspuns:

Mie personal îmi place să începem sărutul normal că așa.mi se pare firesc și apoi cu sexul oral (reciproc, chiar: 69 sau pe rand). Nu am fetișuri cu săruturi in alte zone care mi se par scârboase și deplasate (anal). Sărutul normal e perfect, mi.ar plăcea și pe gat și apoi încet să coboare spre ce spuneam mai sus. Ar putea să se oprească și pe la sfarcuri, că nu m.ar deranja happy Știu, am o imaginație bogată de care se va bucura norocoasa care mă va cunoaște : )