| evelynne a întrebat:

Intrebare pentru baieti: cum ati dori sa arate nevasta "perfecta" pentru voi? atât fizic cat si la comportament.

1 răspuns:
| AkexD a răspuns:

Daca tu esti cea din avatar, as vrea sa arate exact ca tine, fara pic de gluma day dreaming. Comportamentul... Imi place cand cineva este dominat de propria persoana si nu vrea sa para ceea ce nu este.Multi dintre noi nu fac asta, mai ales acum cand internetul a castigat atat teren si`n tara noastra.Cand esti original in ceea ce faci, este mult mai frumos decat atunci cand improvizezi si urmaresti sa faci ceva dp un plan.big grin.
E doar o opinie, deci.trebuie tratata ca atare.happy