| DeeaRi a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Cum ati reactiona daca o fata va face urmatoarele chestii:
1)O sunati si o invitati la film si ea zice ca vine si in ziua filmului ca nu mai iese la film.
2)Apoi se gandeste sa iesiti amandoi si sa va plimbati si tu accepti
3)Apoi se razgandeste si nu va mai plimbati si te cheama cu prietenii in restaurant.
4)In timp ce te duci spre restaurant te cheama la alt film si tu nu mai accepti pentru ca l-ai vazut si nu ti-ai luat suficienti bani la tine.
5) In restaurant te trimite acasa. Si la un momendtat accepti sa te duci sa iei bani si sa te mergeti la film.
6)Ajungi acasa iei banii si te suna ca nu mai vrea la film.
Aceste lucruri le-a facut o fata fratelui meu.

13 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Ce faceam eu? toate astea in ordine inversalaughing ba mai rau, mergeam la restaurant, comandam si o lasam cu mancarea acolo

| Annim a răspuns:

Ce să zic : Aveți asta în sînge, nu știți ce vreți. Nu cred că e întratît de specială pițipoancă, e un tipic comportament feminin pe care noi bărbații niciodată nu-l v-om înțelege.

| Kaℓi a răspuns:

Suna a razbunare... cine stie cum s-o fi comportat fratele tau cu ea laughing

| DenisIonut01 a răspuns:

De la punctu 3 ai ziceam Du-te tare!

| TiBo a răspuns:

Ce sa zic, fratili tau e bleg..inca de la faza a 3a, BITCHSLAP laughing

| Azµre a răspuns:

Prea mofturoasă... pițipoancă.

| Vix999 a răspuns:

Sufera de sindromul personalitatilor multiple? big grin

| HouseHouse a răspuns:

Clar ca de la punctu 3 ii futeam una.(metaforic vorbind)laughing

| IREros a răspuns:

Daca toate astea s-ar intampla in aceeasi zi e clar ca nu as mai fi cu eahappy Ceea ce descrii tu e o fata ori proasta rau, ori nu ii pasa deloc de mine. Daca se intampla separat si are motive intemeiate e clar ca nu sunt absurd sa ma supar. Mai ales faza cu "in restaurant te trimite acasa". Dar sunt caine nu am inteles?

| IREros a răspuns:

In restaurant ma trimite acasa? dar eu sunt carpa de sters pe jos? Daca toate se intamplau in aceeasi zi e clar ca o lasam, pur si simpu nu ii ziceam nimic ca nu merita nici macar sa ii zici du-te dracu la o asemenea persoana. Punctul 1 l-as fi inteles daca ar fi avut motive bine intemeiate si daca ar fi fost doar atat.

| matesanosa a răspuns:

La mine se termina punctul 1! marlanie clara! zii lu fratetiu sa-i dea si vreo doua suteri in fund ca merita fetita asta!

| abNb a răspuns:

De la punctul 3 deja e prea piti

| BlackCinnamon a răspuns:

Si'a luat macar o ranga de banii aia? nu de alta da. na.