| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cum ati reactiona daca partenera dumneavoastra de sex v~ar spune ca o aveti prea mica si nu poate sa faca sex cu voi?

12 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

I-as spune ca nu e mica, ci a ei e prea mare.

| GdX a răspuns:

Sincer...nu stiu cum as reactiona pentru ca stiu ca e imposibil sa se intample asa ceva. Si totusi daca s-ar intampla asta, i-as spune sa caute un cal dar ar intra la zoofilie sau sa ia o bata de basseball sa si-o bage in...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

I-as face oral si i-as demonstra ce poate face putulica mea

| mihai69 a răspuns:

„Nu poate"?!? mai bine zis nu vrea. Că dacă e prea mică *poate*; ar fi fost imposibil pentru ea dacă chiar aș fi avut-o eu prea mare. Abia în acel caz ar fi fost adevărat faptul că *nu poate*!
Așadar, dacă spune gluma asta aș trimite-o la plimbare pentru că de fapt nu știe ce vrea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

As plange. Sau ea ar plange :/

| Emilian65 a răspuns:

As intreba-o: ai vazut penisul meu ce dimensiuni are? Daca nu, atunci iti arat eu ce dimensiuni are si ce pot face cu el.

| LoveSleep a răspuns:

Aș tipa la ea "Cum adica 26cm e prea mică?".

| Nemessys a răspuns:

I-as spune sa se duca in alta parte.

| Werrich a răspuns:

As chema 5 prieteni din Africa sa ii ajunga.

| Crackman a răspuns:

Pai este prea mic iar ea prea larga

Răspuns utilizator avertizat
| Mortimer2020 a răspuns:

Ias zici du-te la o **** daca nu iti place **** mai du-te drecu'.