| Ofiintă a întrebat:

Intrebare pentru baieti
Cum preferatzi fata dupa aspect?
Specificatzi...
(ex. blonda cu ochi albastri. bruneta cu ochi verzi...)

Răspuns Câştigător
| Jigsaw a răspuns:

Nu conteaza atata timp cat e buna la suflet si tine la mine!

| Skylerx a răspuns (pentru Jigsaw):

Sunt de acord cu tine! winking

| Jigsaw a răspuns (pentru Skylerx):

Ma bucur.

| Skylerx a răspuns (pentru Jigsaw):

Bine.

| Jigsaw a răspuns (pentru Skylerx):

Ce sec a fost laughing

13 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Bruneta cu ochi verzi, fund bombat, picioare lungi si drepte, si sani micutzi (bine, nu chiar invizibilihappy ) Si cat mai naturala cu putiinta

| EuOO a răspuns:

Lasă-mă să înţeleg... Dacă toţi îţi spunem că vrem o mulatră blondă cu ochii exact ca frunza toamnei, mâine te transformi aşa? La ce te ajută?

| basexcu a răspuns:

Carunta cu ochii bulbucati.

| Birjaru a răspuns:

Satena cu ochi negrii...si foarte mari, micuta de statura, tztze clasa bussines, funduletz obraznic, 3/4.

| geografie a răspuns:

Bruneta cu ochi caprui/albastri. Sa nu fie grasa si sa arate bine. Fundita?

| psiHopixia a răspuns:

Roscata,stramba si besita! rolling on the floor lol ce intrebare.

| alexsendog a răspuns:

Pune o poza cu tine ca iti zic eu daca imi place. FUNDa? big grin

| EuNuTu a răspuns:

Cu tate frumoase.