| hellaw a întrebat:

Intrebare pentru baieti: cum trebuie sa fie fata perfecta pentru voi la comportament?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de varsta unui baiat
la 16 ani vrea fizic
la 25 vrea maturitate
la 45 vrea sa fie singur
60 sa moara langa una frumoasa

| fadnox a răspuns:

Sa fie

| DeathReaper a răspuns:

NU NE MAI MINTITI! E mai bine sa spuneti voi si dupa aia sa ne luati in brate si sa spune-ti ca va pare rau.
Aaa da sa ne faca toate poftele si noi pe ale ei, sa ne asculte asa cum o ascultam si noi pe ea, sa ne iubeasca, sa nu se dea la alti si noi la altele si sa vobesc cu ea deschis fara sa rada (in mod dala rau, daca ne tachineaza un pic nu-i nimic ba chiar e placut laughing ) atunci cand ii zicem ceva ma rusinos sau nu stiu eu cei si noi viceversa aa si sa fie grijulie cu noi si viceversa

Boys=Girls

| Seyko a răspuns:

Sa fie ea insasi mereu, naturala si feminina!
Sa nu fie toata numai replici, fite si aerewinking

| Ejkoli a răspuns:

Pai sa nu te refuze categoric dar sa aiba putina demnitate.

| JayMeatSucks a răspuns:

Fata perfecta e fata care se comporta cel mai natural happy nu are rost sa se schimbe pentru un baiat sau asa mai departe, daca acel baiat o place, o place si punct, pentru cum e ea natural happy cel putin asta e parerea mea

| RamonR a răspuns:

Hmm, pai sa fie destul de indrazneata, sa aiba simtul umorului, sa ma inteleaga si sa tina la mine atat cat tin si eu la ea. Sa fie persoana cu care poti vorbi deschis cam orice. Mai bine spus sa fie o persoana caruia sa-i fie frica sa ma piarda. big grin

| DoctorOetker a răspuns:

țâțele conteaza laughing