| lextim a întrebat:

Intrebare pentru baieti. cum va place sa fie o fata? sa se machieze sa nu, ce culoare a parului va place mai mult si va place daca se imbraca mai sexy sau cum? fundita la cel mai detaliat raspuns:*
PS: si spuneti-mi cum e femeia ideala pentru voi.

Răspuns Câştigător
| ander a răspuns:

Pentru mine din partea femei conteaza 20% restul conteaza sufletul(sensibilitatea, inteligenta), nu ma deranjeaza sa fie machiata da nu cu nici foarte mult machiaj un machiaj mai decent dar mai bine este natural intrucat despre culuarea parului imi plac roscatelebig grin:Xhappy. La imbracaminte nu trebuie sa fie o tinuta foarte saritoare gen fustite ceva comod si practic blugi, pantofi, tricou, etc.(nu ma deranjeaza daca s-ar imbraca si inveva mai feminin o rochie ceva...).
Sa fie de gasca sa tina la glume nu sa puna repede totul la suflet...

Cam asta

Chao, Ander

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Preferabil să nu se machieze. Fiecare femeie dacă e să fie frumoasă în ochii mei e frumoasă aşa cum e nu cu o tonă de machiaj care să mascheze realitatea.
Culoarea părului e irelevantă, la fel şi îmbărăcămintea.
Singurele criterii fizice pe care le aplic eu sunt să aibă toate membrele la locul lor şi să nu aibă boli cronice transmisibile de tipul Heptatită B, HIV, Sifilis sau TBC.
Salut!

| Vizitiul a răspuns:

Nu are importanta culoarea parului, important e sa fie parul ei natural, nu vopsit, nu nimic.
Doresc o fata imbracata in limitele decentei, dezagreez fetele ce-si etaleaza fustite exagerat de scurte, pentru a atrage atentia celor din jur.
Nu inghit machiajul strident, in schimb, ma conformez unui machiaj de bun gust.

| par3ye a răspuns:

Par nat, machiaz depinde de o acazie, sexy mai intrebi

| Anonim_1434 a răspuns:

Prietena mea arata super si nemachiata si machiata imi este indiferent dar imi pare mai frumoasa naturalabig grin. pai bruneta de obicei fiindca este mult mai focoasa si un pic nebunaticahee hee si orice baiat vrea ca prietena lui sa fie sexy dar nici chiar foarte exagerat de obicei se imbraca super acum sa iti raspund la prima intrebare deci o fata pentru mine trebuie sa fie frumoasa, sa arata bine, desteapta, sensibila(nu dura.), nebunaticahee heesmug si clar sa nu fie timida... cam atat

fundita?happy :* by

| Trolololol a răspuns:

Imi place ca o fata sa fie naturala.
Nu prea-mi plac fetele care se machiaza.
Imi place mai mult parul negru la o fata, insa nu asta caut la o fata.
O fata imi place sa se imbrace cat mai lejer: tricou, blugi, tenesi. Nu-i mare scart, n-am pretentii asa mari.

| naruto_3074 a răspuns:

Sa fie ne mcheata