| SexyChick a întrebat:

Intrebare pentru baieti... daca faceti sex in fiecare saptamana cu o fata, aopi dormiti cu ea, va uitati la filme, mancati impreuna, mergeti in cluburi, vorbiti non-stop la telefon si mesaje, va atasati de ea? sau va plictisiti de ea? prin asta trec eu si vreau sa stiu ce e in mintea lui...multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Depinde peste ce soi ai dat. Daca faceti asta ed ecva timp si nu ai observat vreo schimbare, o racire a relatiei, atunci cred ca ai dat peste un soi bun. :p
Apropos de telefoane, tu il suni sau te suna si el pe tine? Daca te suna si el atunci poti sa fi sigura ca el tine la tine. Iar in cluburi cat de atent este cu tine, sau ii mai umbla ochii si prin alta parte?
Nu intotdeauna un baiat care nu te suna este indiferent, sau daca ii umbla ochii dupa alte fete nu simte ceva pentru tine, dar atunci cand te cauta si cand are ochii doar pentru tine este un semn clar.

| CoquineNoire a răspuns:

Si ce te lauzi?

| MMihai a răspuns:

Ochii care nu se văd, se doresc!
Ochii care nu se văd, se uită!
Și prea multă apropiere, uneori strică, dar depinde de oameni, nu sunt reguli clare!

| Narcis2007 a răspuns:

Eu cred ca mas atasa... daca mas plictisi nu as mai face asta...

| NoChanceForUs a răspuns:

Ți-e friCĂ CĂ te lasă?
Ai vrut o aventură, te aștepți la urmări. Dacă ai vrut altceva trebuia să cunoști „marfa".

| SexyChick explică:

Bla bla lasa glume cu minewinking am pus o intrebare daca vrei sa raspunzi frumos la ea raspunzi daca nu numai comenta happy

| William a răspuns:

Eu nu ma atasez asa de usor de nimeni, cred ca e foloseste de tine (eu asa as face)

| fazu a răspuns:

Wei femeie.laughing depinde de baiat... daca vrei da-mi add oantza23 pe yahoo.si iti zic eu cum e daca nu asta e descopera singurica ca esti mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne...faci sex cu el si atatea lucruri si nici macar nu sti ce e in mintea lui? pai nu iti dai seama petrecand atata timp cu el? banuiesc ca nu din moment ce aveti o relatie superficiala dupa cum vorbesti. daca nu comunicati si borbiti doar non stop degeaba, nu o sa va cunoasteti

| Simplu_2399 a răspuns:

Asi putea`o face din plictiseala, iar apoi sa`ma atasez de tine daca imi placi. ^^ Sincer, eu nu sunt genul care sa umblu cu fete doar pentru sex sau ceva, daca imi placi asi face tot posibilu sa fie bine daca nu... nu pierd timpu. big grin Si nu sti ce sa zic, depinde cati ani are ca sincer astia de 15 - 18 ani rar mai gasesti cate unu care sa nu stea cu tine doar ca sa te F%@A.

~pa si ai grija~ tongue

| Cangurica a răspuns:

Bunaaa.:*.uite cred.ca se va plictisi.baiatul se va.simti sufocat de tne.asa ca las-o mai moale. sper ca te-am ajutat.:*

| davidel a răspuns:

Depinde si ce vorbiti voi. Daca vorbiti si despre voi si despre relatia voastra cu siguranta e ceva intre voi. Daca vorbiti foarte putin despre ce este intre voi s-ar putea ca persoana respectiva sa stea cu tine doar pentru sex. Incearca sa voresti despre asta cu el si o sa vezi ce e in capul lui.