| puiut_3909 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Dc baiati nu mai iubesc cu adevarat si mint aproape mereu?

11 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Nu trebuie generalizan, nu toti sunt asa, eu nu sunt asahappy

| DeeaBlondiii a răspuns:

Nu toti; -j...majoritatea vor doar sa profiteoh go onwinking

| Flav a răspuns:

Nick de pitipoanca, intrebare de clasa a 2-a, nu-mi vin in minte decat cateva versuri dintr-o melodie:
Vagaboanta mica, vagaboanta mare
Usor usor te-ndrepti spre vagaboanda cea mai tare
Laydii.stai chill.
Ei vor ceva serios,
Le-ai dat tot ce le-a trebuit
Si i-ai intors pe dos...

| BubuUu_3067 a răspuns:

Ceauu.Sunt fata dar nu ma pot abtine sa nu raspund, ca nu mai sunt fete la care sa tine pentru ca atunci cand erau fete seriose si frumoase cu care puteau sa aiba o relatie serioasa ei isi bateau joc vroiau sa le`o tr**a si nimic mai mult.Acum fetele cand s`au prins de fazele lor au devenit "cur*e" si toti se inseala unii pe altii si relatii seriose deabae mai gasesti. Pana acum baietii erau cei care isi bateau joc si erau cur*ari dar acum toti sunt la fel si fete si baieti.Pacat de acele fete care au fost serioase si acum se baga in alte relatii si fac multe chestii.Baietii mint acum mai mult ca le e si lor frica sa nu o pateasca cu cur*e din astea japi*e.Si inseala si mint fara limita.
Sper ca te-am ajutat si scuze ca am raspuns din ce moment ai scris "intrebare pentru. baieti" dar sincer cel mai mult sufera fetele din cauza cur*elor si din cauza baietilor de genu` de care dam aproape toate si suferim ca proastele cand altele se distreaza fara limita :d.

| corina_1184 a răspuns:

Sunt fata, dar iti pot raspunde, si ei iubesc dar, ei nu iubesc cu inima ci cu organul barbatesc

Răspuns utilizator avertizat
| Nairam17 a răspuns:

Pentru ca nu sunt copti la minte si vor numai aventuri; poate din acelasi motiv pentru care si majoritatea fetelor procedeaza la fel ( sa nu spui ca nu-i adevarat) tongue

| Klepto a răspuns:

Ca generalizezi tu prea mult.
Ca nici fetele nu stiu ce vor?
Ca fetele sunt mai schimbat-oare ca vremea in Anglia?
Ca fetele nu-ti spun nimic dar tu trebuie sa-ti dai seama?
Ca nu poti sa-i spui unei fete ca o placi intr-un mod direct, daca ii spui prea devreme o sperii, daca ii spui prea tarziu iti spune "De ce n-ai spus nimic pana acum?".
Ca fetele vor sa auda acele ducelgarii si nu concep o relatie fara sa auda niste complimente hiperbolizate?
Ca fetelor le plac acel gen de baiat nesimtit care le trateaza ca un pres si ele tot stau cu el, iar cand dau de un baiat bun il parasesc ca se poarta prea bine cu ele.

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Sunt de acord cu Gabi87 daca ai avut o experienta proasta nu inseamna ca toti basieti sunt asa dar in mare parte cam asa sunt funda te rog

| Doo a răspuns:

Pentru ca fetele nu stiu sa se faca iubite.Acum toate fetele sunt gata sa isi deschida sufletul la prima intalnire si sa il faca pe baiat psihologul ei.Sau pur si simplu se mint singure referitor la faptul ca el "se va schimba". Daca o sa pari mereu indiferenta dar draguta, nu il suni tu, nu il chemi in oras si il lasi pe el sa te doreasca vei reusi sa-l faci pe orice playboy sa se indragosteasca de tine.Pentru baieti conteaa foarte mult jocul, ei trebuie sa te caute...sa incearca sa isi faca un locsor in programul tau(foarte foarte inarcat)

| EuOO a răspuns:

Nu sunt în stare să poarte o relaţie serioasă, le e frică că vor fi răniţi sau de ce nu... doar vor să profite. Minţile masculine sunt destul de ciudate, dar nu e greu să le citeşti dacă ştii cum happy