| anonimulalalala a întrebat:

Intrebare pentru baieti: de ce va duceti mereu mana la penis?

12 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

1.Daca au 12-14 ani o fac sa se scarpine din cauza parului care iese!
2. Unii isi aranjeaza penisul aflat in erectie, uneori e foarte jenant!
3. Unii s-au obisnuit asa!

| Felys a răspuns:

Noi cum ne bagam mana prin par mereu, sa il aranjam, avem impresia ca nu sta bine, presupun ca asa si ei, devin ticuri care din pacate uneori nu sunt controlate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai stat numai pe langa obsedati. Eu nu pun mereu mana acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa recunosti cu usurinta masturbatorii, s-a invatat mana cu acea altitudine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BlueViP a răspuns:

Se scarpina?

| suntZeu a răspuns:

Ca sa mi-o pun intr-o parte cand sta in fata, ii urasc pe cei care fac asta tot la 2 secunde, eu nici macar nu fac asta in public si daca o fac o fac foarte discret.Uni si-o freaca non stop sa se laude ce monstru au ei acolo vai de capu lor

| trance04 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care si voi va aranjati sanii in sutienwinking

| ahmet6 a răspuns:

Pai nu totii, ce-l putin in public chiar este odios, am fost in Turcia, si vedeam pe totii care si-o scarpinau in publiclaughing)

| BlackFlowerzBoy a răspuns:

Eu sincer fac asta doar cand simt nevoia. Câteodată o fac şi din greseală. happy

| anonimulalalala explică (pentru BlackFlowerzBoy):

Cum adica din greseala?laughing)Nu se poate sa pui pana pe " dânsa din greseala:d

| BlackFlowerzBoy a răspuns (pentru anonimulalalala):

Ba da.laughing Fără să-mi dau seama.laughing Aşa ceva. laughing