| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti-DEci un baiat a vrut sa fie cu mine si eu tot bagam scuze ca sa nu ma intalnesc cu el si tot zicea.
Haide tu ..ca promit ca nu o sa ne vada nimeni.( adica sa nu ne vada prin oras..sa nu va ganditi la altceva.laughing)
Ca te iau cu scuteru la o plimbare si..nu stiu cate chestii.
Intrebare: DE ce Baieti sunt asa laudarosi? Fiti sinceri, fara mistouri

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Unii au puța mică și încearcă să iasă în evidență cu ce pot.
Dar majoritatea, sunt lăudăroși datorită grupului de persoane pe care le frecventează, anturajului, unul se laudă ca are un penis de 20 de cm dar noi toți știm că minte, și zice și altu pe urmă eu îl am la fel de mare sau mai mare... Întotdeauna se vor lăuda.
În afară de faptul că, scuterul, motorul sau mașina vezi tu domne sunt aspiratoare de femei.
Totul ține de educație și de cei 7 ani de acasă.
Un băiat cu capul pe umeri o să te scoată la un suc și îți va dărui și o floare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa le faca fetele reclama: "auzi fata, al meu m-a dus cu scuterul"
Da fetele de ce-au gura asa de mare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru că unii băieţi sunt foarte idioţi, iar pentru a compensa faptul că n-au prea multă minte, vor să se laude şi ei cu ce au.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Da, sunt. Fan şi urmaş al idealurilor, gândirilor şi speranţelor Căpitanului.

| Vibrations a răspuns:

Pentru că putem.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Pai stai asa time out, tu dc nu vrei sa iesi cu el?

| Said16 a răspuns:

Foarte multi cocalari, laudarosi in Romania.
Ignorai big grin

| Anon2013 a răspuns:

Pentru ca vrea sa te impresioneze.