| IIIx333III a întrebat:

Intrebare pentru baieti: (Eu va voi da un fragment si voi il veti comenta, veti spune daca baiatul respectiv(baiatul R) ma place sau nu)
D- un coleg
R- baiatul pe care il plac

D- Buna! Vii in parc?
R- Nu stiu, ma cam doare maseaua.
D- Hai ca vine si Fane... e si Roxana.
R- Nu stiu ma.
D- Hai ca ne dam in balansoar. (Adrianooo-ma striga in acel moment D)
R- Hai da-te naibii, e si aia? Vin acum in parc. Pa!
-------------------------------------------------------- -----------------

As vrea sa fiti atenti la ultima fraza. Credeti ca R ma place? Sau, ce credeti despre convorbirea asta?

Acum ma voi spune adevarul...
Baiatul respectiv are prietena, de vreo 2 ani, dar se zvoneste ca ma place putin. Nu mai stiu ce sa cred, cand il vad ma topesc d-an picioarele.

Astept sfaturi, orice. Dau folositor la toata lumea.

6 răspunsuri:
| Allesia_8064 a răspuns:

Este posibil, sau poate vrea doar o distractie. Eu zic sa fii atenta! Astept sa raspunzi si tu.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred că te place. Dacă te plăcea din punctu meu de vedere nu zicea : " cine şi aia". Poate a cedat la insistenţa colegului D. Baftă!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca te placea nu zicea "e si aia" si mai ales ca are prietena de 2 ani. eu zic sa nu-ti mai faci sperante.

| Азбука a răspuns:

Trebuie analiza literara pe text?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu. Nu te place. Şi oricum, are atitudine sictirită când vorbeşte despre tine. Ceea ce e şi firesc. Are o prietenă de 2 ani de zile, aşadar are o siguranţă şi o stabilitate pe care în mod cert nu e dispus să o zguduie din temelii pentru tine.
Salut.

| pwp a răspuns:

Nu stiu ce sa spunem despre exprimarea lui :Hai da-te naibii, e si aia