| DirectDinBerceni92 a întrebat:

Intrebare pentru baieti mai mult.Cand v-ati despartit vreodata de vreo fata si a-ti suferit mult, primul lucru care l-ati facut a fost sa va duceti in bar si sa beti de suparare ca apoi ziua urmatoare sa treci peste tot?

Răspuns Câştigător
| SentimentalConsil a răspuns:

Necazurile astea, ale naibii ele, stiu sa inoate foarte bine in alcool asa ca nu asta e solutia deoarece cheltui bani dar surpriza o sa fie a doua zi deoarece mahmur fiind tinzi sa mai bei un pahar doua ca na cui pe cui se scoate si daca incercam sa scoatem cuiul tindem sa dam in patima alcoolismului si nu e bine, mi s-a intamplat si mie ca doar si eu sunt om si am inima dar eu mi-am descarcat toata acea stare prin plans, am plans saptamani intregi cand imi aduceam aminte dar timpul le rezolva pe toate, asa ca daca ai bani de cheltuit vino la mine sa bem amandoi laughing am glumit
Hai sa fim iubiti, o viata avem sa o traim!

11 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Nu ca nu obisnuiesc sa beau, dar am plans, rana ce e in sufletul tau va trece cu timpul, si acum pun pariu ca nici o fata nu se lipeste de tine.
Nu lua varianta cu bautu ca mai mare rau iti faci si risti sa te pierzi pe tine insuti.
imi dau seama prin ce treci am trecut de 3 ori prin asta, dar nu face greseala de a te impaca cu ea, ce nu a mers prima oara nu va merge niciodata, doar sa fii tu un norocos. Mult noroc

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru Kylexy):

Omg kylexy :X:X:Xlove struck il ador stiu ca nu raspund cu nimic la intrebarea ta dar vroiam sa ii zic tipului asta ca si eu adorr kyyyle

| Miriam55 a răspuns:

Ati*

| DirectDinBerceni92 explică (pentru Miriam55):

Oh frate in loc sa stai la miezul noptii sa-mi corectezi o mica greseala, poate aveai buna vointa de a fi pe aceeasi lungime de unda cu intrebarea?happy

| AtAkUs a răspuns:

Eu nu am suferit foarte mult (la prima relatie) am fost suparat pe moment, dar am fost suparat si ca ne-am despartit dintr-o tampenie am zis ca o sa mai vina si altele(relatii) ca oricum n-am nimic de pierdut si tu la fel nai nimic de pierdut

| hitman112 a răspuns:

E o varianta asta cu bautu. Dar cand bei, te gandesti la ea si cand te trezesti te gandesti de ce ai baut (tot la ea).

| Foreveraloone a răspuns:

Mai degraba iesi cu prietenii in oras si discuti decat sa bei. Daca vrei iesi la o bere cu ei, dar nu are rost sa bei fara masuralaughing. Poti sa asculti si niste muzica.Pe mine muzica ma face sa ma simt mult mai bine poate si la tine e la fel. Oricum eu nu te sfatuiesc sa te duci la baut pentru o fata.Prietenii in momentele astea sunt cei mai importanti si te pot ajuta sa treci peste mica ta problemabig grin

| ShadowSlck a răspuns:

Salut. Prietene, termina cu telenovelele astea. Nu merita sa plangi pentru nicio fata, fete pe pamantu' asta sunt o multime, nu trebuie sa suferi. Cauta pana gasesti una buna care sa te iubeasca, si tu s-o iubesti si totu' sa aiba un ''Happy End '' happy

| amonynus a răspuns (pentru ShadowSlck):

Aceeasi parere o am eu despre baieti. si nupoti sa uiti decat daca gasesti ceva nou. nu exista nici un tip dupa care sa sufar,

| EuDoru a răspuns:

Cel mai bun antidot este o alta relatie dar repedewinkingNu sta sa-ti plangi de mila sau sa speri ca poate poate...

| Ionescu_Bianca_1985 a răspuns:

A doua zi dupa ce ma despart de o fata stau in casa si fac laba pana la epuizaresad