| Tzucu a întrebat:

Intrebare pentru baieti [ nu ma supar daca raspund si fetele dar mno...]
Daca ai avea o prietena si mi-ar place mult de tine, si ti-as spune, ce-ai face? ai rade de mine, ai incepe sa ma eviti, sau?

Răspuns Câştigător
| edyson2m a răspuns:

Daca prietena mea nu mar mai satisface desigur ca da

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tias zice ca nu imi insel prietena cu tine. Ramanem amici, daca nu vrei sa fim amici atunci nu mai vorbim si incheiem discutia.

| uSeR_6817 a răspuns:

Sincer nu te-as evita, ti-as spune daca vrei sa ramanem amici foarte buni pentru ca am prietena si daca se poate sa nu arati in fata ei ca iti place de mine pentru ar fi geloasa si probabil ar incepe o cearta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as rade de tine si depinde daca tin la actuala prietena ti-as spune clar ca nu vreau sa o insel pe eawinking.