| AnnonymusIsNotAvailable a întrebat:

Întrebare pentru băieţi. Povestea mea e cam aşa. Am fost cu un băiat 1 an jumate. Dar în acest timp am fost mai mult despărţiţi decât împreună ca ne despărţeam iar ne împăcam şi tot aşa. Ultima noastră împăcare a fost acum o luna jumate şi a durat vreo 2-3 săptămâni. După care mi-a zis că ne despărţim din mai multe motive. Mă rog. ne-am întâlnit am vorbit după care i-am zis să uite de mine şi am plecat. m-am dus la o scară. din întâmplare drumul lui era pe acolo şi m-a văzut că plâng. mi-a zis să nu mai plâng. eu ascultam muzică la căşti. mi-a dat o cască jos şi mi-a zis : plec. i-am zis : pleaca. apoi mi-a zis "bine..plec..pa" si a plecat. am simtit cum mi se frange sufletul si am inceput sa plang si mai tare. cred ca m-a auzit... dupa care mi-a trimis un mesaj si mi-a zis "stiu ca acum esti trista si suparata dar sa stii ca eu mereu voi fi alaturi de tine cand iti va fi dor. nu neaparat fizic cat prin amintiri si ganduri. cand ai nevoie de ceva poti apela la mine" si apoi seara pe mess mi-a zis cica " hai nu mai plange ca ne impacam" am ramas wow. eram in al noualea cer. a inceput sa imi zica ca ma iubeste, ca avea un gol in stomac, ca simtea ca ii lipseste ceva etc dar acum cand vorbeste cu mine e mult mai bine. toate bune si frumoase pana a doua zi dimineata cand imi zice ca ne desp. furioasa i-am trimis un mesaj in care l-am jignit si i-am reprosat multe lucruri printre care si atitudinea de seara trecuta la care el imi zice: pai nu ai zis sa nu ma impac cu tine din mila? Intr-adevar asa i-am zis. Am incercat sa il uit dar in zadar. Acum cateva zile imi dadea unu mesaje ca cica e admirator etc si un fost prieten i-a dar nr meu. I-am zis sa ii zica din partea mea sa se duca dracu. Dupa aia m-a sunat el si imi zice "i-a zi tu de cand ma dai tu pe mine dracu etc. si i-am zis "cu ce drep i-ai dat tu nr meu" etc. dupa aia l-am intrebat : altceva mai vrei"? cica "pe tine inapoi dar nu asta conteaza" apoi mi-a zis cica hai ca am treaba mai vorbim papa.

Eu ce sa mai cred? Oare ma iubeste sau isi bate joc? Stiu ca a fost foarte lung si va multumesc ca v-ati obosit sa cititi toata asta. fara misto-uri!

12 răspunsuri:
| Denis06 a răspuns:

Chiar imi pare rau ca ai cunoscut un asemenea baiat. E clar ca isi bate joc de tine. Parerea mea e sa nu mai continua asa. Am si eu o curiozitate...ce varsta ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin1I a răspuns:

O sa zic pe scurt.Isi bate joc de tine si te joaca cum vrea el.Esti o papusa iar el este papusarul

| justadream94 a răspuns:

Sincer uita-l.se joaca cu tine. iti zic eu, cunosc genul asta de oameni..sunt baieti care fac pariu intre ei pe fete:stai sa vezi diseara ma culc cu ea maine ii zic ca am gasit pe altcineva si ca ea e o fraiera si peste cateva zile daca ma intorc la ea, e cea mai fericita din lume

sunt atatia baieti p lumea asta,, fii sigura ca ai sa mai iubesti, si va fi cineva care sa te merite. daca te iubea nu iti facea asta. poate 1 data si dupa iti simtea lipsa sa se fi intors la tine, dar nu mereu.

daca vrei sa te simti mai bine, desi nu imi plac razbunarile zii ca da vrei sa va impacati si dupa imediat, adica dupa 1-2 zile ii zici ca e un fraier ai gasit pe cinea mai bun si vrei sa te desparti de el.

nu ii arata doar partea ta ssensibila, greu cum e e mai bine sa ii arati ca de tine nu isi bate nimeni joc.

| December a răspuns:

Fara mistouri, isi bate joc de tine. Se joaca cu tine fiindca vede ca tu pui botu. Esti inca usor influentabila dupa relatia asta si el profita de asta ca sa se distreze probabil. Daca face faze din astea inseamna ca i se rupe de tine. Sory. Asta e parerea mea.

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai dupa parerea mea uita de el cauta pe altcineva care sati umple inima de dragoste si lasa-l pe ala pentru ca dupa parerea mea el este un om care nu stie ce vrea si nu are rost maiales dupa cum am inteles eu isi cam bate joc de sentimentele tale nul mai baga in seama.Cauta pe cineva care sa te faca intr-adevar fericita si sa te simti iubita.Multa bafta si noroc in dragoste.

| iccecrim a răspuns:

Cred ca de asta ca esti proasta, baietii mereu se dau la proaste si fac misto de ele. felicitari! big grin imi pare rau, dar ce sa-i faci, asa e lumea proasta, acolo prin Romania ceea proasta a voastra!

| DaRyuSN a răspuns:

Ignora-l complet cateva zile/saptamani si vezi cum reactioaneaza. Daca te cauta din ce in ce mai des inseamna ca te iubeste, daca nu asta e viata, exista si alti baieti!
Succes!

| Rolandgl a răspuns:

Din cate se vede mesajul pe care l-ai primit de la ¨admirator¨ era sigur de la cineva din partea lui ca el sa vada daca tu ai sari la primul in brate dupa ce te desparti de el. Si el sigur isi cam bate joc de tine pentru ca tu te-ai expus in fata lui si stie ca il iubesti. El nu tine la tine daca iti face asa ceva..azi e alba, maine e neagra. Mai bine evita orice contact cu el si incearca sa gasesti pe cineva care sa tina la tine nu sa te duca cu zaharelul. Si o sa il vezi ca atunci o sa umble el dupa tine si o sa ii para rau